Wpis z mikrobloga

@vviktor_88: pomijając fakt, że w 9 miesiącu się nie #!$%@? po sklepach z drugim gówniakiem i nie kupuje stosu mebli, to ból dupy ciężarnych przerasta ludzkie pojęcie. Może wulgarnie, ale to, że popuściła szpary i się dala zaszczepić nie znaczy, że jest lepsza od innych. Kultury może wymagać tylko kulturalna osoba.
  • Odpowiedz
matce też powiedz, że popuściła szpary.


@Ms_Mirko moja matka pracowała w sklepie do późnej ciąży ze mną, a w dziewiątym miesiącu łaziła po wysokiej drabinie i zrywała śliwki. Nie robiła afer że jej się należy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vviktor_88: Pracowałem krótko w sieci kin, które mają "środowe promocje". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z powodu tej promocji, w środy jest ogromny ruch i zdarzało się, że ludzie po bilety musieli stać w kolejkach po 30-40 minut. Jednego razu trafiła mi się klientka w ciąży, ale nie takiej, że miałaby zaraz podczas filmu rodzić, a dodatkowo zza kasy nie byłem w stanie tego zauważyć, dopóki nie podeszła
  • Odpowiedz
baba jest niepoważna, skoro wybiera się na takie zakupy sama w 9 m-cu ciąży i małym dzieckiem.


@UndaMarina: ten niepełnosprawny jest niepoważny, zabiera się na takie zakupy z dwoma osobami i to w dodatku na wózku!
  • Odpowiedz
@vviktor_88: no rozumiem mogla poczekac, ale z tego co czytam spredawca przerwal zakupy i zajal sie innym klientem. Sama bym sie wkurzyla jakby skasowali mi polowe zakupow i kazali czekac, bo ktos jest wazniejszy. Przeciez to sklep, a nie kolejka na sorze
  • Odpowiedz