Wpis z mikrobloga

@cropdd: No, tak, może. I przecież poczekała jak inni, nigdzie się nie spieszyła i nie stwierdziła, że nie ma czasu stać w kolejce do kasy, bo jest w ciąży.
  • Odpowiedz
@ju_q: Empatia to nie tylko umiejętność wczucia się w emocje innych, ale też zrozumienie sytuacji z ich perspektywy.
Umiejętność czytania chyba nie ma z tym nic wspólnego.
Może po prostu tak wygląda świat ludzi odizolowanych od innych żywych istot? Czytają, rozumieją... ale tylko techniczne teksty - poza nimi są niepełnosprawni.
Stąd wynika popularność Korwina - obniżyć podatki, zabrać socjal biedakom. Nie chce im się robić, to niech zdychają z głodu.
  • Odpowiedz
@pszemo98: no z jednej strony lolz, 9 miesiac i z malym jeszcze gowniakiem idzie SAMA na zakupy i kupuje stos mebli? Ciekawe jak to potem zapakowala do fury. Ja praktycznie jestem na co dzien sama. Narzeczony za granica.

Po meble pojechalam z ziomkiem, bo nie dalabym rady tego zapakowac. A ona jeszcze w ciazy i to 9 miesiac i z gowniakiem. Przeciez to zagraza dziecku.

I nic mnie tak nie
  • Odpowiedz
@vviktor_88: Samo bycie na wózku inwalidzkim nie powinno być moim zdaniem powodem to szybszego obsługiwania w kolejce. Dlaczego? Przecież czekając na swoją kolej taka osoba nie cierpi, nie wpływa to negatywnie na jej zdrowie. Tyle się mówi, że niepełnosprawny to człowiek jak każdy inny, tyle akcji społecznych na ten temat, a ludzie dalej się obchodzą z osobami na wózku jak z jajkiem.

Ale kobiety w ciąży (nie mówię tu o
  • Odpowiedz
@paramedic44: Ikea musiała koniecznie wstrzymywać tej kobiecie transakcję zamiast pozwolić jej szybko dokończyć płacenie i puścić gościa za nią? Nic by się gościowi na wózku nie stało jakby poczekał te 30 sekund dłużej, kobieta ma trochę racji.
  • Odpowiedz
@sorhu
@ILOVEPOLAND
@SunnO
Przy kasie pierszenstwa jest piktogram i kolejno są narysowane niepełnosprawny potem ciężarna i na końcu rodzice z małym bobasem, taki mają regulamin i już :-p sam ostatnio się gapiłem na ten obrazek jak z dzieckiem byłem w IKEA
  • Odpowiedz
@sorhu
@ILOVEPOLAND
@SunnO
Przy kasie pierszenstwa jest piktogram i kolejno są narysowane niepełnosprawny potem ciężarna i na końcu rodzice z małym bobasem, taki mają regulamin i już :-p sam ostatnio się gapiłem na ten obrazek jak z dzieckiem byłem w IKEA
  • Odpowiedz
@BobBuilder: Wykop, miejsce w którym BobBuilder cierpi, bo ktoś nazywa kobiety w ciąży po imieniu - czyli, że 90% z nich ma roszczeniową postawę, okraszoną arogancją i butą tylko dlatego, że są w ciąży. Wykop, miejsce w którym BobBuilder uważa, że można poniżać osobę na wózku i że kobieta w ciąży ma prawo uważać się za ważniejszą od kogoś na wózku. A przecież większość kobiet, nie chce być postrzegana że
  • Odpowiedz
@Rupertciak:

Wykop, miejsce w którym BobBuilder cierpi, bo ktoś nazywa kobiety w ciąży po imieniu - czyli, że 90% z nich ma roszczeniową postawę, okraszoną arogancją i butą tylko dlatego, że są w ciąży.


Wcześniej napisałeś, że wszystkie, a teraz 90%.
Swoją drogą te 90% to od jakiej puli? Dużo kobiet w życiu spotkałeś w ciąży? Jako analityk finansowy powinieneś precyzyjniej posługiwać
  • Odpowiedz
@BobBuilder: Haniebny? Napisanie prawdy, że zachowanie kobiet w ciąży pozostawia wiele do życzenia to haniebne? Absolutnie mam gdzieś jak mnie postrzegasz. Kobiety w ciąży zachowują się tak, że trzeba je obchodzić jak ŚMIERDZĄCĄ "kupę" - strach się zbliżyć, bo można być posądzonym o dyskryminacje, a roszczeniowa postawa i przesiadywanie non-stop na L4 tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że mam rację.

BTW: Możesz mnie zgłaszać do woli i tak nie zarobię
  • Odpowiedz
@BobBuilder: cumplu, porównaniem byłoby, gdyby jakiś mirek napisał, że kobiety w ciąży są jak g---o, a tak nie zostało napisane.

gdyby ktoś napisał o jakimś mirku, że ten mirek wymaga od innych bycia traktowanym jak król, to nie znaczyłoby wcale, że został ów mirek do króla porównany.
w całej tej sytuacji porównanie jak najbardziej miało miejsce, jednak nie została ciężarna i jej zachowanie porównane do gówna, a została wykorzystana pewna
  • Odpowiedz
@Rupertciak:

Haniebny? Napisanie prawdy, że zachowanie kobiet w ciąży pozostawia wiele do życzenia to haniebne? Absolutnie mam gdzieś jak mnie postrzegasz.


Trudno. Dla mnie jest jednak ważne jak ktoś mnie postrzega w świecie rzeczywistym jak i wirtualnym. Operowanie tego typu językiem - no cóż, Twoja
  • Odpowiedz