Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mnie #!$%@?ą ludzie to mała głowa. Przed chwilą rozmowa w pracy na temat nie ważne jaki. Wymiana argumentów. Z ich strony (a w tym przypadku konkretnie ze strony jednej osoby) - zaprzeczenie conajmniej połowy zasad logiki. Z mojej - argumenty obalające tamte + potwierdzające moją tezę. Co słyszę? "Doooobra kończę temat bo z Tobą się nie da rozmawiać". Ja się #!$%@? i co słyszę? "Aaaaa bo z Tobą się nie da rozmawiać". To akurat sytuacja z dzisiaj z pracy, ale podobne zdarzają mi się dość często i aż zaczęłam się zastanawiać, czy to ze mną nie jest czasem coś nie tak.
Bezludna wyspa to mój plan na emeryturę ()

#zalesie ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak mnie #!$%@?ą ludzie to mała gło...

źródło: comment_23AqHyfwJHb4647RMUhasnfxe3Bsz3wX.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
ChytraLoszka: Mam kogoś takiego w pracy, który uważa, że tylko jego argumenty są logiczne i jedynie sluszne a reszta gada bzdury. Też każdy przestał z nim dyskutować, bo szkoda czasu. Dym mu idzie uszami podobnie jak u opa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i odnośnie ośmieszania czyjejś wypowiedzi:

Błaznowanie to sztuka, która wymaga szerokiego rozeznania w bieżącej polityce, spostrzegawczości, szybkiego przenikliwego umysłu, elokwencji i subtelności w podsuwaniu żartów. Jeśli brakuje jednej z tych cech, ale nadrabia się ją sprawnością fizyczną i zręcznością, to można jeszcze zostać klaunem. Zaufaj mi, bo sam jestem komikiem.
autor: olin
  • Odpowiedz