Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rocznik 95. W życiu wiodło mi się średnio, może nie miałem nigdy xboxa ani smartfona bo rodziców nie było stać ale zawsze byłem ubrany i nakarmiony. Po technikum od razu praca bo na studia nie miałem warunków. Może gdybym się bardzo uparł to bym robił zaoczne i pracował ale mi się nie paliło. Pracowałem jako kurier, potem busy po europie, coraz lepiej zarabiałem, chciałem więcej. Pragnąłem kupić sobie samochód, mieszkanie, inne dobra materialne. Zrobiłem prawo jazdy C+E. Zarabiam bardzo dobre pieniądze jak na mój wiek i nasze warunki. Zarabiam 6-7tys zł na miesiąc. Kupiłem sobie jakiś znośny samochód, kupiłem sobie laptopa, tablet, iPhona, ciuchy znanych marek, wszystko to czego mi brakowało jako nastolatkowi, nie jest dla mnie problemem kupić sobie raz w miesiącu zabawkę za 1000zł która niekoniecznie mi jest potrzebna, nie odczuwam tego finansowo. Ale do czego zmierzam. Poznałem ostatnio wzór dziewczynę, grzeczna, poukładana, skromna, piękna, w łóżku nie mam na co narzekać. Jednak na szczerzej rozmowie wyznała mi że to wszystko nie bierze na poważne, powodem jest moja praca, ona nie może kochać kogoś kogo ciągle nie ma. No i tak sobie siedzę #!$%@? w moim samochodziku o którym gówniarze mogą pomarzyć, mam tego iphona, mam ten laptop, mam inne gówna na które #!$%@?łem tysiaki, mam właśnie przelew na koncie na kwotę 6300zł a siedzę i płaczę. Płaczę bo po kilku wyruchanych koleżankach w końcu spotkałem taką na której mi zależy, ale przez moją pracę ona tego nie widzi. I na #!$%@? mi te pieniądze? Brzmi jak zarzutka dobrej jakości ale to prawda. Kasa jest w życiu ważna, ale równo z nią są uczucia. Pamiętajcie o tym mireczki wybierając drogę życiową

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
Ja #!$%@? zakaz żalisz się jakbyś nie wiedział jak wygląda praca na ciężarówkach przed zrobieniem prawka. Poza tym zarzudka bo prawko na c jest od 21 lat... W parę miesięcy się tego nie dorobiłeś a świeżak od razu tyle nie zarobi...
@Konkol: jak to nie zarobi? Technikum się kończy koło 20 roku życia, a przy takich brakach kierowców jakie są w Polsce i w Europie może tyle zarobić. Sam będąc niewiele starszy od autora (nawet jak to zarzutka), mając D i pracując w UK na autokarach wycieczkowych zarabiam dużo więcej od większości Anglików pracujących w biurach, mimo, że w domu jestem dużo, dużo częściej od OPa.
@Lukaszeu07: a dobra zwracam honor nie zauważyłam momentu, że busy myślałam, że autor od razu C+E ( ͡° ͜ʖ ͡°) co nie zmienia faktu, tak jakby się obudził z ręką w nocniku i zorientował jak ta praca wygląda :/