Wpis z mikrobloga

Jesli mam 22 lata i jestem ciota bez zainteresowan i doswiadczenia i mam jedynie skonczone liceum i mature to w jakim kierunku zawodowym isc zeby miec jakis pieniadz? Jakas szkola policealna albo konkretny kurs. Pytam powaznie, bo juz mnie nerwica strzela w moim nieogarnietym zyciu.... Programowanie chyba jednak nie dla mnie bo mimo paru prob jakos sie w to nie wciagalem. Studia rozne probowalem - rzucilem 3 razy :)
No po prostu nie wiem.
#pomocy #praca #pracbaza #szkola #kariera #corobic #pytanie #przegryw
  • 20
@Carmine: Studiuję, jestem na drugim roku. Mam jakiś tam pomysł na pracę dyplomową. Jak wypali będę super bogata a jak nie wypali ten patent to będę super biedna. Super życie, bulwo, okrutny losie.
Plus... Mam kiepski kontakt z rodziną, nie jestem ich wymarzoną córeczką, którą mogą się pochwalić przed sąsiadami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Carmine: Ale nie to co bym chciała. Nie wiem czy jestem tak do końca szczęśliwa i spełniona w życiu.
A jak Ci się układa z rodziną? Wspierają Cię? Mnie tak średnio, dlatego wyprowadziłam się na drugi koniec Polski. Odwiedzam rodziców w wakacje i święta. 2x w roku, rozumiesz? Chociaż w te święta to takie też naciągane, bo na te nie pojechałam. SUPER ŻYCIE.
@emcter nawet tego zwyklego prawka nie mam..ehh a myslisz ze jakbym zrobil prawko na te zwykle samochody to latwo byloby wtedy zostac kurierem?
Na samochodach w ogole sie nie znam :( a jednak kierowca powinien troche ogarniac..