Wpis z mikrobloga

W tym wpisie zaproponowałem Mirabelkom rzetelną ocenę ich urody na podstawie zdjęcia. Wczoraj jedna z Was się zgłosiła i poprosiła o to, żebym opisał ją anonimowo, bez podawania nicka, na co się zgodziłem.

Także niestety ani nicka ani zdjęcia nie będzie, jak macie wyobraźnię, to się nią posłużcie. Dostałem nie tylko zdjęcie twarzy. Ocena sylwetki nie jest dla mnie specjalnie interesująca, bo tutaj cechy atrakcyjności są powszechnie znane i nie ma co do nich specjalnych sporów, jedynie gusta.

Oto recenzja.

Twarz: bardzo ładne, być może nawet hipnotyzujące oczy. Nieco za szeroko rozstawione, ale może to być w pewien sposób pociągające. Ładna linia szczęki, twarz wydaje się być idealnie proporcjonalna. Na środku mały kartofelek w postaci nosa. Za to naprawdę niezłe usta, dosyć pełne. Na zdjęciu w stylu pin-up girl pomalowane ostrą czerwienią i uważam to za dobre odciągnięcie uwagi od nosa. Smukła szyja. Wysokie czoło absolutnie pasuje w Twoim przypadku. Brwi i podbródek idealne. Nie widzę żadnych filtrów na zdjęciach ani podkładu, chociaż tutaj mogę się mylić. Ale Twoja skóra zdaje się być aksamitnie gładka, nie tylko na twarzy.

Włosy w porządku, na pewno nie są rzadkie i cienkie. W zdjęciu w kurtce jesteś solidnie opatulona szalikiem, a fryzurę masz zupełnie nijaką. Wtedy, jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność, koński ogon. Ale jeśli chcesz przemknąć po ulicy bez bycia za bardzo zaczepianą, taka fryzura się sprawdzi.

Figura zgrabna i proporcjonalna, chociaż szorty zasłaniają górne partie ud smukłych nóg i trudno ocenić, w jakim stopniu są one umięśnione. Pośladków nie widzę, ale biodra zaokrąglone chyba idealnie (szorty nieco utrudniają ocenę).

Wielkość piersi w porządku, mogłyby być nieco większe do stylu pin-up, ale i tak jest dobrze. Prawie każdy rozmiar biustu ma swoich gorących fanów. Tak czy inaczej, jeśli masz jędrny tyłek, to go podkreślaj, biodra sugerują, że to większy atut, niż biust. Świetny atut.

Wzrost trudno mi określić, chyba przeciętny.

Masz w swojej twarzy coś, co może bardzo intrygować. Nie każdego jednego mężczyznę, ale bardzo wielu. To jest to coś trudnego do uchwycenia, przynajmniej dla mnie. Jakby przez jedno z tych zdjęć przebijała się mowa ciała, chociaż jest ono statyczne.

Na pewno nie jesteś mniej, niż siódemką. Widzę zadatki na ósemkę.

Werdykt: 7,5
Gdyby pośladki i uda okazały się jędrne, wtedy ocena byłaby silne 8, ale po prostu trudno mi ocenić.

Ocena jest możliwie rzetelna, ale subiektywna, na podstawie przesłanych zdjęć.

Skala: 10 prawie nieistniejące anioły, jedynka: kobiety straszliwie oszpecone, piątka: kobieta ani atrakcyjna, ani odpychająca.

#ocenmorde #ocencialo #rozowepaski #glupiewykopowezabawy

Na obrazku skala, z jaką się generalnie zgadzam, chociaż przesunąłbym kilka mordek o jeden poziom w górę albo w dół.
Mordeusz - W tym wpisie zaproponowałem Mirabelkom rzetelną ocenę ich urody na podstaw...

źródło: comment_4qylvudu94Gd8cRTsiMfGfHl1gTLfEFH.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Już nie chciałem wydłużać, bo musiałbym wejść w szczegóły, ale do tego jeszcze przydałaby się informacja, że kobieca uroda rozkłada się zgodnie z rozkładem Gaussa, ze szczytem u kobiet w skali 1-10 w wartości 6,5, także ocena 7,5 świadczy o zdecydowanie ponadprzeciętnej urodzie.
  • Odpowiedz
@Mordeusz Wiesz, dopóki jakąś część twarzy dajmy na to, nie odbija od normy, to ocena lica jest już subiektywną kwestią.
Ty oceniasz mirabelki, ale nikt jeszcze nie ocenił Twoich umiejętności oceny. Analiza kilku przykładów byłaby pomocna.

Wspomniana Mirabelka pewno jest atrakcyjna, tylko na ile pierwsze wrażenie podbiło jej ocenę? Tak jak pisałem. Przy równie rzetelnej ocenie kilku osób, ta sama dziewczyna mogłaby osiągnąć ocenę powiedzmy od 7 do 9. Gusta.

Co do podanej skali, to zawsze brałem ją jako heheszki, jeśli chodzi o dół skali, oraz dopełnieniem skali randomowymi kobietami bez większego pomyślunku przy wyborze
  • Odpowiedz
Ty oceniasz mirabelki, ale nikt jeszcze nie ocenił Twoich umiejętności oceny. Analiza kilku przykładów byłaby pomocna.


@PiccoloColo: We wpisie, w którym się udzielałeś, podałem link do oceny jednej Niemki i innej anonimowej Mirabelki. Nie mam innej bazy ocen. Może w wolnym czasie popytam niektóre z #pokazmorde.

Przy równie rzetelnej ocenie kilku osób, ta sama dziewczyna mogłaby osiągnąć ocenę powiedzmy od 7
  • Odpowiedz
Szanuję takie zainteresowania bracie, dobrze, że ktoś to podszedł do tego naukowo. Żeby było ciekawie i realistycznie, czekam teraz aż jakaś koleżanka w nadziei prześlę Ci zdjęcie, a Ty będziesz musiał je ocenić na 5 lub niżej...

Ostatnio znalazłem 10tkę, polecam!
https://www.instagram.com/sierraaaskyee/
  • Odpowiedz
Ty oceniasz mirabelki, ale nikt jeszcze nie ocenił Twoich umiejętności oceny. Analiza kilku przykładów byłaby pomocna.


@PiccoloColo: Mirabelka z powyższej oceny do mnie napisała, a po moim pytaniu, czy mogę jej wiadomość anonimowo opublikować, wyraziła zgodę, masz więc oto recenzję mojej recenzji:
  • Odpowiedz
Najlepsze i tak jest "Ujawniać chyba jednak się nie planuję" :)


@PiccoloColo: Bo dyskutowaliśmy o tym wcześniej, napisałem jej, że jak zechce, to może się ujawnić pod tym wpisem, jej wybór.

Jest więcej, dzisiaj oceniłem jedną na minimum 8,5 i leciały porównania do Anne Hathaway, w tym, co mirabelka ma od niej ładniejszego... Mam zgodę na publikację rozmowy (bez jej nicka także) przy okazji zobaczycie, w jaki sposób ja z
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Ja nie próbuję oszukać natury, ja sobie za dobrze zdaję sprawę jakie jest potencjalne ryzyko i go po prostu unikam, bo zbyt dobrze mi się żyje aktualnie, żeby chociażby ryzykować zaburzenie tego stanu. Pisząc wprost, mam nie tylko zgodę od mojej dziewczyny na tę zabawę, bo w tej recenzji są także jej uwagi :)

Chodzi o to, że ja m.in. piszę książki, w najnowszej będzie wiele o kobiecej urodzie
  • Odpowiedz