Wpis z mikrobloga

W tym wpisie zaproponowałem Mirabelkom rzetelną ocenę ich urody na podstawie zdjęcia. Wczoraj jedna z Was się zgłosiła i poprosiła o to, żebym opisał ją anonimowo, bez podawania nicka, na co się zgodziłem.

Także niestety ani nicka ani zdjęcia nie będzie, jak macie wyobraźnię, to się nią posłużcie. Dostałem nie tylko zdjęcie twarzy. Ocena sylwetki nie jest dla mnie specjalnie interesująca, bo tutaj cechy atrakcyjności są powszechnie znane i nie ma co do nich specjalnych sporów, jedynie gusta.

Oto recenzja.

Twarz: bardzo ładne, być może nawet hipnotyzujące oczy. Nieco za szeroko rozstawione, ale może to być w pewien sposób pociągające. Ładna linia szczęki, twarz wydaje się być idealnie proporcjonalna. Na środku mały kartofelek w postaci nosa. Za to naprawdę niezłe usta, dosyć pełne. Na zdjęciu w stylu pin-up girl pomalowane ostrą czerwienią i uważam to za dobre odciągnięcie uwagi od nosa. Smukła szyja. Wysokie czoło absolutnie pasuje w Twoim przypadku. Brwi i podbródek idealne. Nie widzę żadnych filtrów na zdjęciach ani podkładu, chociaż tutaj mogę się mylić. Ale Twoja skóra zdaje się być aksamitnie gładka, nie tylko na twarzy.

Włosy w porządku, na pewno nie są rzadkie i cienkie. W zdjęciu w kurtce jesteś solidnie opatulona szalikiem, a fryzurę masz zupełnie nijaką. Wtedy, jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność, koński ogon. Ale jeśli chcesz przemknąć po ulicy bez bycia za bardzo zaczepianą, taka fryzura się sprawdzi.

Figura zgrabna i proporcjonalna, chociaż szorty zasłaniają górne partie ud smukłych nóg i trudno ocenić, w jakim stopniu są one umięśnione. Pośladków nie widzę, ale biodra zaokrąglone chyba idealnie (szorty nieco utrudniają ocenę).

Wielkość p----i w porządku, mogłyby być nieco większe do stylu pin-up, ale i tak jest dobrze. Prawie każdy rozmiar biustu ma swoich gorących fanów. Tak czy inaczej, jeśli masz jędrny tyłek, to go podkreślaj, biodra sugerują, że to większy atut, niż b---t. Świetny atut.

Wzrost trudno mi określić, chyba przeciętny.

Masz w swojej twarzy coś, co może bardzo intrygować. Nie każdego jednego mężczyznę, ale bardzo wielu. To jest to coś trudnego do uchwycenia, przynajmniej dla mnie. Jakby przez jedno z tych zdjęć przebijała się mowa ciała, chociaż jest ono statyczne.

Na pewno nie jesteś mniej, niż siódemką. Widzę zadatki na ósemkę.

Werdykt: 7,5
Gdyby pośladki i uda okazały się jędrne, wtedy ocena byłaby silne 8, ale po prostu trudno mi ocenić.

Ocena jest możliwie rzetelna, ale subiektywna, na podstawie przesłanych zdjęć.

Skala: 10 prawie nieistniejące anioły, jedynka: kobiety straszliwie oszpecone, piątka: kobieta ani atrakcyjna, ani odpychająca.

#ocenmorde #ocencialo #rozowepaski #glupiewykopowezabawy

Na obrazku skala, z jaką się generalnie zgadzam, chociaż przesunąłbym kilka mordek o jeden poziom w górę albo w dół.
Mordeusz - W tym wpisie zaproponowałem Mirabelkom rzetelną ocenę ich urody na podstaw...

źródło: comment_4qylvudu94Gd8cRTsiMfGfHl1gTLfEFH.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloColo: Patrz, a znalazły się takie, które zdecydowały się bez tych konkretów, widzisz :)

Poza tym moja dyskusja z 8,5 też będzie konkretem zachęcającym do nadsyłania.

Mało tego, planuję poszerzyć "ofertę" o ocenę pań puszystych, których urodę także cenię (oczywiście do pewnego momentu i nie każdej) a także o informację, że ocen dziewczyn mniej atrakcyjnych nie będę publikował, ale na PW mogę poradzić, na co mogą zwrócić uwagę, aby było
  • Odpowiedz
@atencjon: Pisałem, że niejedno zdjęcie bym przesunął. Zobacz na siódemkę, ostatnia po prawej stronie, także niesmaczny żart.

Atencjon ja Cię kojarzę z Twoich wstawek i k---a za c---a nie rozumiem, dlaczego ludzie mnie mają za creepa, a to co robisz Ty uważają za coś normalnego, przecież to podobne rzeczy, obaj lubimy kobiece piękno.
  • Odpowiedz