Wpis z mikrobloga

Podczas jednego z tegorocznych świątecznych spotkań spotkałem kilka nowych osób (rodzina od chłopaka mojej siostry, ale w sumie to nieistotne). Wśród nich była pewna miła Pani, na oko po trzydziestce. W pewnym momencie rozmowa zeszła na mój temat. Czułem to, musiało to pytanie się w końcu pojawić. Wywiązał się mniej więcej taki dialog:

Ona: A ile Ty kochany masz lat, jakoś 16, 17?

Ja: Nie, mam 21.

Ona: Naprawdę?! Nie zgadłabym. Wyglądasz na dużo dużo mniej. Masz takie delikatne, dziewczęce (!) rysy twarzy.

Ja: No, tak jakoś wyszło. Chciałbym wyglądać na więcej, ale nie mam na to wpływu.

Ona: Nie przejmuj się, będziesz za to dłużej wyglądał młodo i w ogóle... blablablabla


Nikt się nie kapnął, ale moja twarz wtedy to wypisz wymaluj dziwny pan ze stocku. Ukrywała ten podświadomy ból, co mi kuźwa kobieto z tej przedłużonej młodości, jak prawie żadna nie potraktuje poważnie takiego ziomka, tylko pomyśli że to maksymalnie licbaza? Nijak nie mogę tego zmienić. Protip z zarostem nie działa bo jestem blondynem, a meszek jaki mi wyrasta wygląda tak stulejarsko, że wolę go golić. I właściwie miałbym to wszystko w dupie, jednak jakoś nie umiem się pogodzić z faktem, że praktycznie żadnej różowej w zbliżonym wieku taki wygląd się nie podoba. Jestem w miarę lubiany, dziewczyny mnie cenią za ciekawą osobowość, ale na własnej skórze się przekonuję, że bez dość dojrzałego wyglądu nie mam szans.

#gownowpis #swieta #gorzkiezale #tfwnogf #problem #dziwnypanzestocku
WR9100 - Podczas jednego z tegorocznych świątecznych spotkań spotkałem kilka nowych o...

źródło: comment_BJeOUIMl1PFa2v2aUK8btIonJYF3V7BX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@zagorzanin: nie aż takie xD mam nieco bardziej zaokrągloną twarz, w ogóle mojej mordy nie da się za bardzo z żadną inną porównać, "z twarzy podobny zupełnie do nikogo".
@DziewczynaMirka: jak miałem te 18-19, to celowałem w piętnastki i szesnastki. Trudno było się z nimi dogadać. Znam za to gościa też lvl 21, który nie ma z takimi problemów. Jednak on faktycznie na tyle wygląda.
@luki201: Na początku mocno
  • Odpowiedz
@WR9100: Nie przejmuj się, mój niebieski 1-2 lata temu wyglądał też, jakby miał 16 lat. Teraz ma 22 lata i raczej tyle też bym mu dała z wyglądu, strasznie wydoroślał, a mi wcale wtedy to nie przeszkadzało.
  • Odpowiedz