Wpis z mikrobloga

@RegalWK: całkiem możliwe, raz - widać ze tylko zjechał z fatem, dwa - drugie zdjęcie dopięte na ostatni guzik, począwszy od światła, kończąc na treningu wybranych partii przed.
@chuckmls: Ale jedyne racjonalne wyjaśnienie jest takie, że ci co potrzebują więcej po prostu mają problemy z wchłanianiem. Bo masz nawet przy problemach z tarczycą wszystko to o czym mówiłem - hiperaktywność, termogeneza. I gdyby to się wszystko wchłaniało to organizm by z tym nie miał co zrobić. Musiałoby się albo odłożyć albo zostać na coś zużyte. A 1000 kcal to jest ogromna ilość energii dla człowieka, to jest bzdura jakaś,
@Khaine: no właśnie Ty, ale każdy jest inny. Zjedz sobie 75ucg liotyroniny (t3) i zobaczysz jak przy 5kkcal leci z Ciebie fat mimo iż nie poczujesz żadnego ciepła, w sumie to nic nie poczujesz, prócz tego że Cię wypłaszczy i nie będziesz w stanie nabić glikogenu choćbyś jadł nie wiadomo ile. Do tego dochodzi szereg różnych mechanizmów hormonalnych które wpływają na efektywność korzystania z zasobów energii, każdy ma te parametry w
@chuckmls: To ja lepiej jak jem węgle niż tłuszcze przykładowo ( ͡º ͜ʖ͡º) Pod warunkiem że jem przy tym mało tłuszczy aby nie dostarczać nadmiernie dużo energii.
@Khaine: Dlatego ciągle powtarzam że pytania "jakie makro pod... " są zupełnie bez sensu, bo nikt w internetach nie jest wróżką. Teraz mogę sobie jeść węgle jak mam ochotę, bo kontruję swoją ułomność metaboliczną metforminą.
@RegalWK: bez problemu się da redukcja przez pierwsze 3 miesiące a potem silka 5-6 razy w tygodniu trzymając się zdrowego odżywiania i odpowiedniej ilości makroskladnikow (białko itp) i tyle :)
@Khaine: ja w miesiąc zrzuciłem 9kg codziennie biegając (bez soboty) 15km jedząc jogurty naturalne z malinami (samemu robiąc), orzechy. Sałatki z kurczakiem i picie samej wody i zielonej herbaty :)
@Lordon: No to masz porównanie jak trzeba #!$%@?ć i jak mało trzeba jeść aby tracić około 2 kilo na tydzień. Jak sobie podliczysz spalane kalorie i dostarczane, to zapewne się matma zgodzi i wyjdzie +/- 8k kcal per kilogram. Może być mniej niż 8k, bo niektórzy palą nieco szybciej ale raczej nie więcej.