Wpis z mikrobloga

@Yanosikpl ostatnio napisaliście, że czerwona reklama w waszej aplikacji to błąd. Poniżej screen kolejnej.
Teraz pytanie: naprawdę nie można innego koloru reklamy wybrać? Rozumiem, że ma zwracać uwagę, przyciągać wzrok i w ogóle, ale, jak tłumaczyłem wcześniej, jest to rozpraszające i powoduje zagrożenie w czasie jazdy.

#yanosik #nawigacja #gps #januszereklamy
feelbeats - @Yanosikpl ostatnio napisaliście, że czerwona reklama w waszej aplikacji ...

źródło: comment_BdYYCSyo43Z3U4io8gB1oz0D0V7gXs6L.jpg

Pobierz
  • 5
@feelbeats: kolego, skoro rozprasza cię taka "pierdoła" to polecam nie używać nawigacji, serio. Albo inaczej ustaw telefon, bo dla mnie osobiście ta reklama w ogóle nie jest przeszkodą.
@Lele: chodzi o to, że w tym samym miejscu wyświetlana jest informacja o zerwaniu połączenia GPS, również na czerwono. Wyświetlanie reklamy w tym samym miejscu i tym samym kolorze sprawia, że mimowolnie spoglądasz na telefon za każdym razem, jak zauważysz to powiadomienie, bo myślisz, że telefon zerwał połączenie z satelitą. To już wkurzające i rozpraszające, tym bardziej, że poprzednio odpisali mi, że to błąd.