Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki. Bylibyście zainteresowani odczuciami po przesiadce z Androida na iOS? Od zawsze byłem #bojowkaandroid jeśli chodzi o telefony (tylko iPadowi przyznawałem wyższość nad tabletami z robotem). Dużo dzwonię i ogólnie pracuje na telefonie, ocenie ogólnie zachowanie telefonu na codzień. iP używam już Ok 2 tygodnie. I jest to mój pierwszy telefonu tym systemem. Androida używam od prawie 7 lat. Plusujcie ten wpis jeśli chcecie być zawołani przez mirkolisyty.
#android #ios #apple #iphone
WujekRada - Hej Mireczki. Bylibyście zainteresowani odczuciami po przesiadce z Androi...

źródło: comment_nTFcpOTd0seNjTbhzUeEu4JVZAQnObKU.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blinxdxb: Wybacz, myślałem że gloryfikujesz jabłko.

w androidzie żeby zadzwonić to zamiast wbijać w ogromną książkę telefoniczną to w wybieraniu numeru biorę wpisuję 62 lub 6262 co oznacza mama i od razu wyszukałem ją i dzwonię do niej, w iOS tego nie ma...


@SanFable: Oj tak też na samym początku mnie to strasznie zdziwiło i
  • Odpowiedz
@ironman49: " lat używam Spotify Premium i tylko na iPhonie tyle razy mi się ona restartowała w losowych momentach czego na Androidzie nie miałem okazji zobaczyć."
masz pretensje do Apple czy do Spotify?
  • Odpowiedz
@WujekRada: ku*wa co?! Czemu to jest w gorących?! :D
Też po 7 latach się przesiadłem na iOS ale to nie powód aby robić AMA i w ogóle :D
Jebłem jak to przeczytałem i to solidnie.
  • Odpowiedz
@SanFable to co napisales to rakcontent jak #!$%@? xD wiekszosc spraw to kwestia przyzwyczajen i indywidualnego podejscia XD ja na androida sie nie moge przetawic a juz 3 tydzien mam xiaomi xD tylko z kablem, itunes i przegladarka plikow sie zgodze no i blutu chociaz w dobie netu nigdy nie bylo mi potrzebne xD
  • Odpowiedz
@SanFable ja mialem ip5 przez 3 lata i to byl moj najlepszy gelefon, gdybym moglto bym go ozlocil. Kupilem xiaomi i strasznie z tym walcze, nie moge sie przyzwyczaic i wszystko tu #!$%@?. Aparat milion razy lepszy w apple, taksamo jak prostota uzywania i plynnosc. Tutaj to taki #!$%@?, ze ciezko to ogarnac XD a aparat to szkoda gadan, foty to jakies pomaranczowe rozmazane gowno. Zdaje se sprawe, ze to wina
  • Odpowiedz
@SanFable ja mam z kolei inne podejscie XD 4 cale to dla mnie duzo wygodniejsza sprawa, moge obslugiwac jedna reka i jest lekki a tu mam ciezka patelnie co musze 2 rekami obslugiwac XD w dodatku jak na 4 calach mialem np widoczne 4 komentarze to tu tez widze tyljo te 4 komentarze a chcialbym wiecejbo w koncu po to kuoilem tak duzy fon XD pisalem o tym kiedys na mirko.
  • Odpowiedz