Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki. Bylibyście zainteresowani odczuciami po przesiadce z Androida na iOS? Od zawsze byłem #bojowkaandroid jeśli chodzi o telefony (tylko iPadowi przyznawałem wyższość nad tabletami z robotem). Dużo dzwonię i ogólnie pracuje na telefonie, ocenie ogólnie zachowanie telefonu na codzień. iP używam już Ok 2 tygodnie. I jest to mój pierwszy telefonu tym systemem. Androida używam od prawie 7 lat. Plusujcie ten wpis jeśli chcecie być zawołani przez mirkolisyty.
#android #ios #apple #iphone
WujekRada - Hej Mireczki. Bylibyście zainteresowani odczuciami po przesiadce z Androi...

źródło: comment_nTFcpOTd0seNjTbhzUeEu4JVZAQnObKU.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WujekRada: po co? mogę to podsumować tak

Ios:
-działa szybciej
-kompatybilność programów (każdy w sklepie zadziała na twoim)
-wymaga mniej uwagi
  • Odpowiedz
@ironman49 bo taki efekt jest tylko jak się przesiadasz z androida za 500 zł na iPhone za 4k :-) obecne androidy za około 2k są już naprawdę na mega wysokim poziomie i oferują dużo dużo więcej
  • Odpowiedz
@WujekRada: I pewnie bedziesz porownywal to stare htc do nowego iphone? To moze jeszcze porownaj jakis 10-letni samochod do nowego Mercedesa?
  • Odpowiedz
@SanFable: dodałbym do tego k------o wnerwiający brak możliwości wybrania N kontaktów, do których chce się wysłać smsa.

Sam się przesiadłem z Androida (Sony E4G) na 5S i szczerze powiedziawszy jestem zadowolony. Wielkość ekranu mi odpowiada, system działa płynnie, a bateria trzyma od dwóch do sześciu dni. Do moich prywatnych zastosowań wystarcza.
  • Odpowiedz
@SanFable: "2. ameb umysłowych, które nie chcą dostosować sobie telefonu do siebie, ktoś zrobił tak i tak ma być, mimo, że android ma lepiej to i owo"

Nazywanie amebami umysłowymi osób, które nie chcą j---ć się z konfiguracją, tylko po prostu używać telefonu. :D Też przechodziłem przez fazę android, też kiedyś chciało mi się zmieniać pod siebie, konfigurować etc. Teraz jestem po przesiadce na iOS i naprawdę mało rzeczy potrafię
  • Odpowiedz
@SanFable: Ale przecież na dole appki "Telefon" masz zakładkę kontakty i szukajkę na górze, max jedno kliknięcie więcej. ;)

Nie no, oczywiście, że znalazłoby się parę wad interfejsu (chociaż większość z nich okazuje się kwestią przestawienia nawyków z filozofii androida), ale ogólnie jest na plus.
  • Odpowiedz