Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #lazienka #led

Mirki a jakbym nakleił przy bocznych krawędziach po 30-40 cm z każdej strony taśmy led? Tak na wysokości twarzy różowego. Dobry pomysł na poprawę oświetlenia? Żeby mój różowy lepiej siebie widział podczas malowania się. Picrel dla zobrazowania. To miałaby być taka tańsza alternatywa dla tych luster z oświetleniem w garderobach. Nie widziałem nigdzie w Internecie czegoś podobnego i zastanawiam się czy to ja jestem taki genialny, czy pomysł jest nadzwyczaj głupi i nie poprawi to w ogóle oświetlenia xD

GRBAS - #remontujzwykopem #lazienka #led

Mirki a jakbym nakleił przy bocznych kraw...

źródło: comment_o1RGKNEp5u7lY7buozzYjUsdedDX0xnO.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GRBAS: No to zostaje ci przykleić aluminiowe ceowniki na dwustronną piankową, a potem wkleić w nie ledy. Jak się postarasz, przykleisz je pod kątem i będzie git.
  • Odpowiedz
@Kulek1981: przemyślę jeszcze ten pomysł z przetarciem warstwy z tyłu lustra w miejsach diod led. Najwyżej kupiłbym jakieś lusterko średniej wielkości do postawienia na stole
  • Odpowiedz
wytrzyj miejsca gdzie są i zrób kółeczka o średnicy 1cm.


@Kulek1981: A jesteś pewny tej metody? Masz jakieś doświadczenia w tym temacie?

Próbowalem kiedyś robić w lustrze "przetarcia" właśnie na oświetlenie, i kurde ciężko uzyskać taki efekt, jak fabryczny pic rel.
O ile da się zdrapać lakier tak by została szyba - to aby zrobić to w miarę estetycznie, by była równa krawędź "jestem lustrem" i "jestem szybą" to mi
hrumque - > wytrzyj miejsca gdzie są i zrób kółeczka o średnicy 1cm.

@Kulek1981: A...

źródło: comment_46l50h8pS3zHRb2oayL1AYyNrc9PKNVx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GRBAS: Ja bym na Twoim miejscu kupił aluminiowy kątowy profil led. Tam jest kąt bodajże 30 stopni, więc idealnie żeby z boków oświetlał twarz. W profil wklejasz taśmę i montujesz mrożoną albo mleczną szybkę w profil, żeby lepiej rozpraszał światło. Będzie przynajmniej estetycznie.
  • Odpowiedz