Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #lazienka #led

Mirki a jakbym nakleił przy bocznych krawędziach po 30-40 cm z każdej strony taśmy led? Tak na wysokości twarzy różowego. Dobry pomysł na poprawę oświetlenia? Żeby mój różowy lepiej siebie widział podczas malowania się. Picrel dla zobrazowania. To miałaby być taka tańsza alternatywa dla tych luster z oświetleniem w garderobach. Nie widziałem nigdzie w Internecie czegoś podobnego i zastanawiam się czy to ja jestem taki genialny, czy pomysł jest nadzwyczaj głupi i nie poprawi to w ogóle oświetlenia xD

GRBAS - #remontujzwykopem #lazienka #led

Mirki a jakbym nakleił przy bocznych kraw...

źródło: comment_o1RGKNEp5u7lY7buozzYjUsdedDX0xnO.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@GRBAS: Przyłóż od tyłu te paski, odznacz miejsca ledów, wytrzyj miejsca gdzie są i zrób kółeczka o średnicy 1cm. Potem przyklej tam te ledy. Będzie wyglądać profesjonalnie, a nie paski na szkle jak u jakiegoś domorosłego konstruktora.
  • Odpowiedz
@GRBAS: Nie. Lustro to warstwa szkła pokryta srebrem i jakimiś wynalazkami. Jak delikatnie ją zetrzesz w miejscach gdzie będą ledy, będą łądnie świecić zza lustra. Do tego można je ładnie przykleić pod kątem, by świeciły na twarz ustawioną np 60cm od lustra.
  • Odpowiedz
@Kulek1981: Foto podglądowe cumplu(narobilem zamieszania tą fotką), to nie jest konkretnie to lustro. Nie jestem teraz na stancji i nie mogę strzelić fotki lustra. Tam mam lustro bez żadnych ramek z podklejonym drewnem z tyłu
  • Odpowiedz
@GRBAS: A jakie masz narzędzia do dyspozycji? Jak raczej niewiele, to będziesz musiał raczej użyć aluminiowe listwy na krawędzi. Ja bym kombinował z frezarką tak by został milimetr nad szkłem, a potem wyciął resztę nożykiem.
  • Odpowiedz
@Kulek1981: W zasadzie nie mam narzędzi, ale nawet jakbym od kogoś pożyczył/kupił to nie mogę ingerować w to lustro, bo nie jest moją własnością. Jest na wyposażeniu pokoju, który wynajmuję. Myślałem, żeby nakleić taśmę przezroczystą po bokach lustra i na nią tę taśmę led. Czytalem, że aluminiowe profile stosuje się w celu chłodzenia taśm, ale za bardzo nie mam jak ich przymocować do lustra bez ingerencji, a same ledy nie
  • Odpowiedz