Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki wpis o tym ze pieniadze duzo moga.

Siema. Opowiem wam historię, która mnie wczoraj spotkała. Jako, że wczoraj udało mi się wcześniej wyjść z pracy i chciałem jeszcze żonie dokompletować prezent pod choinke (w ostatnim momencie dowiedziałem sie od jej znajomej ze marzy jej sie bransoletka Pandory) pojechałem do galerii do jubilera bo tylko tam było jeszcze otwarte i mogłem zdążyć. Oczywiście kolejka bo na ostatnią chwilę też parę osób. I podchodzę do babki (nie powiem jaka firma bo potem problemy moga byc) i mowie ze chcialem bransoletke Pandory. Kobitka, że mi się udało bo akurat ostatnia sztuka została. Ja ucieszony na co wbija się za mną facet i że on też chce taką jak to ostatnia. A ja że przykro mi ale pierwszy byłem i mówię kobitce, że wezmę. On na to że mi zapłaci i że mi stówkę da jak mu ustąpię ale ja uparty i mowie ze nie da rady bo to na prezent. No to wyciagnał plik banknotow i babce zaczyna machac, żeby mu sprzedała, że on bogaty i ile pieniędzy tu nie nazostawiał i że klienta stracą jak mu nie sprzeda. Ja się wkurzyłem i do kobiety że proszę zapakować i płacę. Zapłaciłem i kobitka poszła pakować a facet leci za nią z pieniędzmi i dalej sceny robi i na zaplecze za nią wleciał. Po chwili babka wychodzi i mówi mi, że wie Pan co, bardzo przeprasza ale okazało się że bransoletka jest uszkodzona okazało się. Ja już wkur...ny bo do domu się śpieszę, to proszę mi pieniądze oddać. Oddali mi kasę i wyszedłem, mowie u innego jubilera cos fajnego moze kupię ale coś mi smierdzialo bo tamten facet został tam i ogladal jeszcze niby inne rzeczy a tym ze nagle bransoletka zepsuta za bardzo sie nie przejal. Kupilem zonie szybko naszyjnik w galerii ale w innym sklepie w ostatniej chwili bo juz zamykali ale teraz najlepsze.

Jak wracalem na parking szedl ten facet i podszedl do mnie, pokazal ta niby zepsuta bransoletke i mowi: widzisz chlopaku jak sie ma pieniadze to sie wszystko zalatwi. Okazalo sie ze zaplacil tej babce zeby powiedziala ze bransoletka jest zepsuta a potem sam ja kupil.
Jeszcze nikt mi tak przed swietami humoru nie #!$%@?.

#zalesie #gorzkiezale #januszebiznesu i chyba #logikarozowychpaskow i #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
"widzisz chlopaku jak sie ma pieniadze to sie wszystko zalatwi"

Nowobogacki buc. Inaczej będzie śpiewał jak ciężko zachoruje, trafi do dobrej prywatnej kliniki a kasa i tak nie pomoże bo wyniki badań złe.