Wpis z mikrobloga

Co mój wuj #!$%@?ł to nie mam pytań

Kupił gówniakowi ps4 wczoraj

Wystawił na balkon, żeby młody nie wywęszył

Przed chwilo zajrzał. Pudło całe przemoknięte a na dole zebrało się 2cm wody xD

Konsola tak bardzo #!$%@?
Gówniak nic nie wie

Siedzi u mnie i pijemy połówkę xD

Nie mogę się doczekać finału grande finale.

Dam znać jak coś xd

#gownowpis #swieta #truestory #coolstory
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech spokojnie wyschnie, aby do prądu nie połączyli i będzie śmigać. Miałem tak samo telefon mi się #!$%@? do kałuży, ale przed tym odbił się od szosy i wyleciała bateria, po 2 dniach odpalił bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aha, zdemontujcie dysk twardy, wszystkie możliwe klapy ściągnijcie, co się da (bez utraty gwarancji) to rozkręcić.


@JareQ: Gwarancji i tak już nie ma, bo zalane. Proponuję rozkręcić wszystko co się da, po prostu.
  • Odpowiedz
@Lotczyk: Zanim w ogóle włączycie to możnaby wodą destylowaną to przemyć, żeby wszystkie te "minerały" wypłukać. Potem to dokładnie wysuszyć przez parę dni, może nawet parenaście. Po złożeniu powinno normalnie działać jakby się nic nie stało.
  • Odpowiedz
@Lotczyk: Nie pierdziel głupot - Mirki dobrze tutaj radzą. Odstaw to do pomieszczenia takiego z 20'C tylko nie przy kaloryferze. Konsolka jest do uratowania. Nie włączać jej do prądu. Nie ogrzewać suszarkami. Najlepiej kupić preparat jakiegoś cleanera i zamoczyć to miejsce które było zalane - chodzi o to, żeby rdza się nie zrobiła na elektronice. Ryż też jest spoko opcją możesz jeszcze obłożyć bibułami bo wyciągają dobrze wodę. Najlepiej jakbyś
  • Odpowiedz
@Lotczyk: bez ironii, niech wrzuci Konsole w miskę ryżu, bez problemu włochinie wilgoć, ale nie daje gwarancji czy konsola zadziała ()
  • Odpowiedz