Wpis z mikrobloga

Hej wołam was ludków, których obserwuję i dziękuję wam:
@mudkipz Twoje bukmacherskie typowania, niestety (a może raczej na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)) już z tym skończyłem.

@uszatek8 Za tag zzyciaprzedszkola w, którym wyczyny twoich wychowanków niejednokrotnie mnie ubawiły do łez.

@Jakub_Olkiewicz Za dobre artykuły na Weszło i udzielanie się na wykopie.

@SOLGAZ Za najlepsze płyty gazowe bez płomienia na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Oldtimery_com Już nieaktywni ale pozdrawiam @Prawy_Kacper który prowadził ten profil, niektóre wpisy czy znaleziska czytałem jednym tchem.

@Bosanac Jedyny Bośniak na Wykopie, zawsze warto wiedzieć jak wygląda spojrzenie na sytuację na świecie z innych krajów niż Polska.

@WujekRada Nawet nie wiem za co konkretnie Cię obserwuję xD, ale zawsze gdzieś się tam przewijasz i choć czasem się z tobą nie zgadzam tak lubię czytać twoje wpisy.

@emcekwadrat Za polepszanie kiepskiego stanu polskiego YT, jeden z nielicznych polskich kanałów który subskrybuję.

@Taco_Polaco Za zawsze ciekawe wpisy o Stanach Zjednoczonych

@KURDEFIKSJAPI3RDU Za rozpoczęcie tagu bezpieczenstwowprzemysle

@jakubkdebski Za całą serię Nowych Star Treków ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz zawsze przed wyjściem do kina oglądam twoje recenzje jeżeli akurat nie skupiają się na trzygodzinnej drugiej części mało znanego acz bardzo dobrego peruwiańskiego melodramatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@atencjon Już ty wiesz za co Ci dziękuję ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@IMPERIUMROMANUM Za zawsze ciekawe wpisy i znaleziska o moim ulubionym imperium w historii ( ͡ ͜ʖ ͡)

@RoyalBee Za ładne rysunki dewiancie ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Minieri Za piłkarskie gify w najlepszej jakości i zawsze na czas

@Maciej94_ Tobie nie muszę, za 2 dni się spotkamy ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Reepo Za całokształt

@Khaine Jeżeli z kimś narzekać na EU4 to z tobą

@daniel-kolakowski Za najlepsze traktory z plasteliny

@Kicioch I znów mamy nagrodę za całokształt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Korba112 Za dobrą i ciężko wykonywaną pracę (zwłaszcza w tym okresie roku) oraz przybliżanie jej tajników

@marianbaczal Za heheszki z polityki na najwyższym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@koroluk Za często celne spostrzeżenia, które pewnie trafiłyby do większej ilości ludzi gdyby nie agresywna forma ich przedstawiania

@dkm17 Za podwyższanie poziomu polskiego YT, oraz bycie jedną z nielicznych osób propagujących tak aktywnie naukę wśród społeczeństwa.

@biuna Za wpisy dotyczące pracy w szkole dzięki, którym dopisałem jeszcze jeden zawód do tych, których na pewno nigdy nie chciałbym wykonywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BigMazi Dzięki tobie coś tam zacząłem interesować się boksem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Khaleesi Za tag gadzibastion

@don-xia Za bycie jedynym chińskim spamerem na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Eestel i @Al_Ganonim Za rozbudzenie we mnie zainteresowania kosmosem, wszechświatem i takimi tam, pierdołami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WujaAndzej Za wszystkie te twoje niesamowite historie i ogólnie całokształt

@Nie_Znany Z tobą też się niedługo spotkam więc tu chyba nie muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dreszczyk Tu również za całokształt, nie ma jednej konkretnej rzeczy za którą bym Cię obserwował.

@BQP Za całokształt ale głównie te historyjki o nawiedzonym domu xd

I życzę wam wszystkim wesołych, ciepłych, rodzinnych świąt, szczęścia w nowym roku, dużo plusów na wykopie, braku banów i oczywiście usunięcia kont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@Arveit: Kurdebele fakt xD, Wołam resztę tutaj:

@Korba112 Za dobrą i ciężko wykonywaną pracę (zwłaszcza w tym okresie roku) oraz przybliżanie jej tajników

@marianbaczal Za heheszki z polityki na najwyższym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@koroluk Za często celne spostrzeżenia, które pewnie trafiłyby do większej ilości ludzi gdyby nie agresywna forma ich przedstawiania

@dkm17 Za podwyższanie poziomu polskiego YT, oraz bycie jedną z nielicznych osób propagujących tak
niczym wygrana Oscara za reżyserię ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Reepo: I to są właśnie te detale, które decydują o kliknięciu Obserwuj przy twoim nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biuna Za wpisy dotyczące pracy w szkole dzięki, którym dopisałem jeszcze jeden zawód do tych, których na pewno nigdy nie chciałbym wykonywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bartoni: Ej, jest super. Ciągle jestem chora. :D