Wpis z mikrobloga

Dobra, a teraz na poważnie. Nie lubię świąt, ale lubię Was, mikroby. I tak jesteśmy trochę jak taka duża, trochę patologiczna rodzina, a jak wiadomo rodziny się nie wybiera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chciałbym Wam wszystkim życzyć przede wszystkim zdrowia. Wiem, że brzmi to cholernie patetycznie, ale ten rok pokazał mi osobiście jak ono jest ważne. Zresztą, wystarczy spojrzeć pod tag #pomagajzwykopem, masa ludzi choruje na raka, który jest przekleństwem XXI wieku i potrafi konkretnie #!$%@?ć życie. Kolejnym przekleństwem lat w których żyjemy jest samotność, życzę Wam więc, abyście nigdy nie czuli się samotni, szczególnie Mirki i Mirabelko spod tagów #tfwnogf i #tfwnobf. Abyśmy znaleźli kogoś z kim szczerze będziemy chcieli spędzić wspólnie życie. Przede wszystkim jednak, życzę Wam spełnienia marzeń. Bo to Wy wiecie czego chcecie najbardziej na świecie. Szczerzę chcę, żeby spełniły Wam się najskrytsze pragnienia, dzięki czemu będziecie szczęśliwymi ludźmi. A najbardziej ze wszystkiego życzę nam wszystkim, żebyśmy za rok spotkali się w tym samym gronie. Wypijmy też za tych którzy już z nami nie mirkują.
Moje życzenia kieruję szczególnie do tagu #gownowpis i do gównowpisywaczy, którzy pomimo mojej ostatniej małej aktywności na Mirko umilają mi dzień za każdym razem kiedy jestem w biegu i nie mam czasu pomyśleć o czymś przyjemnym.
Wesołych Świąt, kumple.
#gownowpis #zyczenia #swieta
  • 6