Wpis z mikrobloga

polski rap to jest k---a gowno, na palcach jednej reki moge wymienic plyty ktore sa warte uwagi, ten gatunek nie splodzil nic ciekawego, jestescie uposledeni muzycznie jesli jaracie sie tymi frajerami co jedyne co potrafia to malpowac malpy zza oceanu
NIC SWIEZEGO NA POLSKIM PODWORKU NIE POWSTAJE
wszystko co uznajecie za swieze (mobbyn, palewave xDD czy jakies inne gowno dla pedzli) jest juz przeruchane dawno za granica, polscy raperzy to jakas komedia, miernoty, debile, wstyd tego gowna sluchac, jedyne co ratuje polskie miernoty to niezli producenci ale ci najlepsi wstydza sie wspolpracowac z jakimis k---a debilami co zdania poprawnie zlozyc nie potrafia
#rap #muzyka #polskirap
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aleroc: n-----------------------------a.jpg

choć to prawda, teraz każdy debil może postawić sobie "studio", czytaj kupić mikrofon i podłączyć do kompa i wpuszczać w sieć swoje g---o ( ͡° ʖ̯ ͡°)

p.s. a tymon aka świntuch? moim zdaniem oryginalny typ
  • Odpowiedz
@alkoholik_na_etacie: ????
moge ci wymienic mase swietnych artystow z USA ktorzy rozpoczeli kariery wzglednie niedawno
denzel curry, chance the raper,kanye west, mick jenkins, freddie gibbs, cale TDE , jazz cartier, saba, danny brown, rtj, death grips(?), big krit, vince staples, lupe fiasco
  • Odpowiedz
@aleroc: Kaliber, WYP3 czy Liroy też rżnęli od czarnuchów na skalę w ch**... Tylko inna sprawa taka, że za dużo osób wtedy rapu nie słyszało wcześniej i dla nich to wyglądało zajebiście, zresztą 20 lat minęło a dla mnie to dalej jest najlepszy rap
  • Odpowiedz
@aleroc: lubię Polski rap, ale porównując koncert Pezeta, Pro8l3mu a Denzela Currego, na który w sumie byłem średnio napalony muszę przyznać że jesteśmy 10 lat za murzynami
  • Odpowiedz
@aleroc podaj tyleż samo polskich artystów, skoro stwierdzasz, że obecnie rodzimy rap to syf i gnój. Przecież musisz to wiedzieć, na jakiejś podstawie tak stwierdzasz, prawda?

Albo bait albo usuń konto
  • Odpowiedz
@aleroc: weź się nie zesraj xD mmmm jestem znawcą rapu, tylko POWAŻNI, podreślam POWAŻNI WYKONAWCY tacy jak FISZ xD

spoko, jak byłam w gimbie to też jarałam się Fiszem i uważałam się za wielce oświeconą, jak dorośniesz to ci przejdzie xD
  • Odpowiedz
@matildah: ??? ale o co ty piejesz i co sie tak fisza przyczepilas? wymienilem go jako jednego z kilku, wydal plyte ktora byla warta uwagi, wcale go nie stawiam na piedestale
  • Odpowiedz