Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz od baaaaaaardzo długiego czasu odzyskałem świadomość podczas snu, ale byłem tym tak zaskoczony, że nie wiedziałem co ze sobą zrobić :D
A bodźcem był... bieg. Każdy wie, jak wygląda bieganie we śnie... no nie da się, to bardzo dziwne uczucie. Mi się zdarza bardzo często biegać w snach więc dzisiaj przy kolejnej próbie biegania (uciekałem przed czymś) uświadomiłem sobie "dobra, bez paniki, to tylko sen". Oczywiście sprzed tego momentu nie pamiętam nic, ale drugą część za to w całości :D

#sny #sen #swiadomysen #luciddream #ld
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ejadaz689: no właśnie ja się poddałem wydarzeniom, zacząłem jedynie kontrolować pogodę ale było sporo kuszących okazji tylko do końca nie wierzyłem, że się ogarnąłem, wszystko było tak realistyczne, że bałem się przypału XD
  • Odpowiedz
@ejadaz689: jak już napisałem, dla mnie takim testem rzeczywistości było bieganie, po niemożliwości biegania ogarnąłem się, że to tylko sen. Bardzo możliwe, że to nie był do końca świadomy sen w konkretnym znaczeniu, a po prostu odnotowanie faktu, że to sen. Ale zawsze to jakiś początek :P Ostatnio bawiłem się w to w gimnazjum jakieś 12 lat temu :D
  • Odpowiedz
@Arveit: Moim zdaniem najlepszym testem rzeczywistości jest zaciśniecie nosa i próba oddychania przez niego bo jako że śpimy to będziemy oddychać przez nos ;d(praktycznie 100% skuteczność w moim przypadku).

Bardzo możliwe, że to nie był do końca świadomy sen w konkretnym znaczeniu, a po prostu odnotowanie faktu, że to sen


@Arveit: hmmm możliwe, że to nie był świadomy sen, a sen o świadomym śnie xd Kiedyś takie coś
  • Odpowiedz