Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak miałem taką dziewczynę w gimnazjum i ona miała dwie siostry i spędzaliśmy sylwka wszyscy razem w jej domu to jej ojciec wystawił drzwi od jej pokoju żeby one pilnowaly, żebysmy się nie ruchali xd tak mnie #!$%@? nie lubił i ona teraz jest w ciąży z jakimś innym a ja jestem wciąż piękny i młody i sobie mogę mirkowac a ona będzie pieluchy zmieniać. Dobrze że te drzwi wystawił.
#gownowpis
  • 38
@LBR_123: hehe, mam podobną historię w życiu

miałem z 16 moze 17 lat i zacząłem chodzić z taką ciut młodszą, takie tam pierwsze przytulanka i miziania, początki dopiero
szliśmy kiedyś po ulicy za rękę i jej ojciec nas przycelował

wpadł do mnie na chatę z jakimś ziomkiem, obaj dwa metry wzrostu, mama mnie budzi bo drzemałem po południu i mówi: jakiś pan chce z tobą porozmawiać o swojej córce - mi
a z jej ojcem spotkałem się w knajpie, płakał mi w ramię że bardzo żałuje że się wtedy #!$%@?ł między wódkę a zakąskę


@bouncer-traveller: Tak kończą wszyscy ci "ojcowie-maczo-przygłupy" co zięcia witają z nożem i jak córka robi sobie zdjęcie to muszą się #!$%@?ć w kadr z bronią (to w wolnych krajach xD) Bo przecież córcia, niezwiędły kruchutki kwiatuszek musi być chroniona przed elementarną częścią życia. No to córunia poleci na
@ediz4: Bo tak jest. Zarówno u wielu dziewczyn jak i chłopaków w wieku dojrzewania - nie wiedzą prawie nic.
W liceum się zdarzało że jakaś znajoma panikowała że ciąża bo np. się ocierali i wszystko poszło na podbrzusze. Jak to miało niby wejść do środka i zrobić dziecko? Magia xD
Albo panika bo segzy bez gumek i pewnie ciąża ale dni płodnych to sobie obliczyć nie potrafi. Nastolatki są głupie. Wina