Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak miałem taką dziewczynę w gimnazjum i ona miała dwie siostry i spędzaliśmy sylwka wszyscy razem w jej domu to jej ojciec wystawił drzwi od jej pokoju żeby one pilnowaly, żebysmy się nie ruchali xd tak mnie #!$%@? nie lubił i ona teraz jest w ciąży z jakimś innym a ja jestem wciąż piękny i młody i sobie mogę mirkowac a ona będzie pieluchy zmieniać. Dobrze że te drzwi wystawił.
#gownowpis
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak kończą wszyscy ci "ojcowie-maczo-przygłupy" co zięcia witają z nożem


@Naxster: Dokładnie. Mam taki przypadek wśród znajomych: rodzina 2+1, ojciec kiedyś dosłownie rambo, bojowy, pewny siebie, jak mieliśmy z 8 lat to już pokazywał mi i braciom gazówkę w szafce nocnej. Nawet mi imponował. I zawsze słuchał Iron Maiden. Oczywiście wychuchana córunia nie skalała się normalną relacją z chłopakami w młodzieńczym wieku. Dzisiaj jest 33 letnią starą panną, która wygląda
  • Odpowiedz
@LBR_123: nie napisałeś ile masz teraz lat.W sumie to ona może mieć 27 lat i być szczęśliwa z planowanej ciąży. Wszyscy dają te plusy a nawet nie przeczytają z jakimś przemyśleniem.
  • Odpowiedz
@LBR_123: Ostre słowa od razu, chyba trafiłem w czuły punkt. W gimnazjum to rówieśnicy gimnazjalistek są dziećmi w porównaniu do nich o to mi chodziło, ale ty może goliłeś się w wieku 14 lat Romeo.
  • Odpowiedz
@straggler: nie oceniaj wszystkich swoją miarą. każda moja kobieta była starsza ode mnie i przy żadnej nie czułem się jak dziecko i myślę ze działało to w dwie strony, wiec twoje #!$%@? teorie możesz sobie zabrać ze sobą ROMEO
  • Odpowiedz