Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sie poznaje #niebieskiepaski którym nie zależy głównie na twojej dupie? Jestem typową szarą myszą i nawet ja mam problem z poznaniem kogoś takiego. Lubię książki, ciszę, przyrodę i zależy mi na prawdziwych, szczerych relacjach opartych na zaufaniu i szacunku. #rozowepaski jak kogoś takiego poznałyście? #feels #tfwnobf I raczej na mirko nie znajdę bo jestem na to za stara (ja nie uważam, że jestem stara, ale tutaj się dowiedziałam, że jestem próchnem, więc mirkowiczom się nie bedę narzucać).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 52
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie dlatego nie potrafisz znaleźć takiego któremu nie zalezy tylko na Twojej dupie bo oni siedzą cicho we friendzonie, pogodzeni z faktem że ich olałaś;)
Faceci którzy nie są samcami alfa też mają problem ze znalezieniem kobiety bo od razu trafiają do friendzona (znam z autopsji)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy #niebieskiepaski na samym początku patrzy na urodę kobiety - taka prawda, dopiero pózniej liczy sie charakter i osobowość. Oczywiście moze być tez taka sytuacja ze kobieta na pierwszy rzut oka nie jest wystarczajaco atrakcyjna ale przez swoj sposób bycia, inteligencje czy seksapil punkt widzenia zmienia sie o 180 stopni (sam tak milem) i chyba to najlepsza opcja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jak sie poznaje #niebieskiepaski którym nie zależy głównie na twojej dupie?


Jakbyś czytała wpisy oraz komentarze niebieskich to byś znalazła niejednego, który ceni sobie wartości wewnętrzne ponad dostęp do różowego krocza.
Rozumiem, że jest wielu tutaj takich, których ciężko się czyta - zapewne ciężej jako różowypasek - ale dla chcącego
  • Odpowiedz