Wpis z mikrobloga

#pocztapolska #paczka48 #oswiadczenie

Pomimo, że zależało mi na czasie (wiadomo, gorunczka przedświąteczna) to z pewnym niepokojem zamówiłem z #allegro paczkę, która szła przy użyciu w/w usługi. I pomimo tego że zamiast rzeczonych 48h szła ponad tydzień, to jednak fajnie, że doszła przed świętami, - pomimo opinii tutaj wśród co niektórych mireczków, że im paczki stoją kilka tygodni w WER'ze. Moja w WER'ze też stała tydzień, no ale w końcu mogłem dzisiaj ją odebrac.

Także dziękuje Pan Poczta Polska! :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sargon_Ankro: W ostatni piątek też korzystałem z usługi paczka48. Nadałem w piątek około 12. 14 godzin później, czyli w sobotę o 2 w nocy już była w WER miasta docelowego. W poniedziałek dostarczyli do adresata. Gdybym wysłał w środku tygodnia, to może doszłoby na następny dzień. Najlepiej zdążyć oddać paczkę przed godz. 15.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: moja też była następnego dnia po wysłaniu w WER'ze docelowym... i tam leżakowała tydzień ;] No ale warszawski WER pewnie ma ostry przemiał listów i paczek, szczególnie jak ludzie zaczęli masowo zamawiać jakieś pierdoły z aliexpress i innych chińskich sklepów. No i do tego dochodzi jeszcze przedświąteczna gorączka.
  • Odpowiedz