Wpis z mikrobloga

@jathek: najwyraźniej #niepopularnaopinia, ale ja trochę rozumiem mieszkańców. Wystarczyło położyć w czasie ładowania podobną karteczkę zawierającą informację, że to akcja dwu czy trzydniowa i że wpłaci na konto taką i taką kwotę. Donosiciele zapewne nie wiedzieli tego, jak często będzie to ładowanie się odbywało; jeśli miałoby się odbywać codziennie, to mamy już 168 zł za miesiąc. Normalną praktyką jest zakładanie w garażach licznika dla pojedynczego lokatora (doświadczenia
  • Odpowiedz
@Coolek: Kiedy rzucił w samochód reportera TV Republika jakimś serkiem to też na początku strzelał fochy, a potem próbował to przedstawiać tak aby ludzie myśleli że Chajzer to śmieszek a reporter ma "ból dupy" o jakieś pierdoły.
  • Odpowiedz
I potem pretensje że w Polsce znieczulica. Tak panie Chajzer zrobili dobrze i nie są z ormo ale interesują się własnymi sprawami. Obojętnie czy ktoś ich chciał obronić o 5 zł czy o 500. Trzeba było napisać taką karteczkę przed ładowaniem.
  • Odpowiedz
@Coolek
@Ryan_Newman
@introligat0r i właśnie przez takie zachowanie ludzie wyzywają was od słoików. Ja bym miał to gdzieś. Ale wieś ma tę #!$%@?ą mentalność. Jak bardzo bym chciał by ci co gardzą tym miastem po prostu z niego #!$%@?. Bo psują opinię każdemu przyjezdnemu który szanuje miasto w którym żyje. No ale plebs zawsze się znajdzie.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Raz - urodzilem sie tutaj i zyje od urodzenia. I tak samo jak przeciwny jestem temu, gdy ktos spoza osiedla wbija i laduje swoje smieci do mojego smietnika, tak nie bylbym rad z goscia, ktory sobie podprowadza co wieczor 2,50 ze wspolnego worka.
  • Odpowiedz
@blubi_su: plebs bo im przeszkadza, że ktoś prąd kradnie? To #!$%@? jestem plebsem i słoikiem. Mój sąsiad z Teslą też, bo założył sobie oddzielny licznik w garażu do ładowania auta. #!$%@? plebs, a mógł kraść - tak po warszawsku ;)
  • Odpowiedz
Jak bardzo bym chciał by ci co gardzą tym miastem po prostu z niego #!$%@?


@blubi_su: ja gardzę nim na odległość, spokojnie. Tak czy siak, duma z bycia rodowitym warszawiakiem jest chyba jeszcze bardziej robacka niż duma z bycia polakiem.
  • Odpowiedz