Wpis z mikrobloga

#legia
Nemanja Nikolić dla Polska The Times

Nawet nie możesz sobie wyobrazić, co czułem siadając na ławce w Lidze Mistrzów. Byłem w szoku. Wściekłość mieszała się z niedowierzaniem. Każdy zawodnik może usiąść na ławce, to nic wielkiego. Ale ja byłem najlepszym strzelcem zespołu, jednym z najlepszych piłkarzy, liderem. Kiedy dowiedziałem się, że nie zagram w pierwszym meczu z Borussią, nie wierzyłem. Przecież Michał Żewłakow i Besnik Hasi zapewniali mnie, że potrzebują mnie w Champions League... Do dziś nikt ze mną nie porozmawiał, nikt mi niczego nie wytłumaczył. Stałem się królem strzelców, który nagle przestał być Legii potrzebny - opowiada na łamach "Polska the Times" Nemanja Nikolić, król strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy.

ja mam coś, z czym trzeba się urodzić. Instynkt. To dar. Bez tego nikt nie będzie dobrym napastnikiem. Kiedyś nie umiałem grać głową, ale wziąłem się za to i po pięciu latach mogę powiedzieć, że gram nią świetnie. Moi koledzy mogą pracować nad wszystkim. Ale nigdy nie będą mieć tego „czegoś”. Ja to mam.


To #!$%@?ł żalem... A myślałem, że to Prijović jest tym z wielkim Ego. Chyba Pan Piłkarz się obraził za to że nie pasował Magierze do taktyki w CL. Słabe to bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
@Bednar19951: o #!$%@? xD

słabe jest też to, że co by nie mówić o prijo to w CL nie zawiódł, a nemanja strzelał w eliminacjach, miał spoko końcówkę rundy jesiennej, ale większość sezonu miał słabą.

Kolejny #!$%@? płaczek po rzezniczaku, ktory mial do hasiego żal, ze nie umiescil go nawet na lawce podczas pierwszego meczu z borussia, kiedy to rzeznik kopal sie po czole zawalajac mecz po meczu xD

przeciez to
@Wojt_ASR_: A tak płakał sobie po meczu. Po czym nagle wybuchł i wsadził szpile wszystkim, trenerowi, zarządowi, nawet kolegom z boiska, podważając ich umiejętności. No to teraz ciekawe jak będzie gadał, gdyby przypadkiem Amerykańce się wycofali z dealu i został w Warszawie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)