Wpis z mikrobloga

nudziło mi się, więc zrobiłem przegląd obecnie dostępnych butów. idą święta, może akurat ktoś myślał, żeby sobie coś dać. to tylko wstępna wersja, więc jeśli ktoś ma jakieś sugestie albo widzi, że pominąłem jakiś model, to śmiało.

pewnie w wolnej chwili zrobię podobny przegląd koszulek, bluz itd.

#modameska #modadamska #streetwear #ubierajsiezwykopem #buty
Imfromalaska - nudziło mi się, więc zrobiłem przegląd obecnie dostępnych butów. idą ś...

źródło: comment_vgYPXsntOKGG0yZ9vfp8F80grMDJSLoo.jpg

Pobierz
  • 43
@Im_from_alaska: imo troche bez sensu bo na rynku można znaleźć setki par adidasow, bajek czy pum ktore wyglądają zajebiscie. co do adidasow to polecam modele ktore w nazwie maja triple black - np ultraboosty triple black czy triple black adidas og equipment 93 ktore sam osobiście posiadam i sa spk xddd
@ehhhh: takim tokiem myślenia dojdziemy do punktu w którym zycie jest bez sensu, bo i tak na koniec umrzemy xD aż tak wielu fajnych modeli nie ma. Do tego mając kilka na jednym obrazku masz punkt wyjścia do ewentualnych dalszych poszukiwań. Zresztą, ja tylko zabijałem czas w bardziej produktywny sposób niz oglądanie obrazków w internecie xD
@Przegrywens: dzieki xD
@Im_from_alaska: Zią jak taki jesteś szpenio od obuwia to może wiesz gdzie dostanę w sklepie stacjonarnym adidas model samba. Nie jestem zwolennikiem kupowania butów przez internet bo #!$%@? mnie odsyłanie na mój koszt jak coś będzie nie halo i wolę najpierw zamierzyć a potem ewentualnie kupić przez neta ten sam numer.