Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomijając problem dziewczyny z tego wpisu, czasami nie potrafie uwierzyc w to jaka jest różnica pomiędzy traktowaniem kobiet a facetów w podobnych przypadkach. Tak jakby 90% piwniczaków na wykopie myslalo ze jeśli pogłaszcze, pocieszy kobiete we wpisie to zrobi mu loda przez internet ... Ponizej przykład
http://www.wykop.pl/wpis/21155697/anonimowemirkowyznania-nie-daje-juz-rady-depresja-/

Depresja faceta i jego wpis:
- zerowe zainteresowanie, max 2-3 plusy,
- max 3-4 komentarze
- komentarze o treście "wyjdź do ludzi a nie w piwnicy siedzisz", "z takim zachowaniem zadna laska nie bedzie Cie chciała", "haha, depresja, 25 lat, brak dziewczyny? o #!$%@? prawiczek xDD", "ale jesteś zenujacy", "weź sie w garść frajerze", "jesteś przegrywem, juz nie dasz sobie rady"

Depresja kobiety:
- duza popularność, duzo plusów
- wiele komentarzy
- komentarze o treści: "oj, biedna", "potrzebujesz seksu, takiego dobrego seksu", "rozumiem Cię, musisz z tym walczyć, bądź silna", "ej koleżanko nie poddawaj się", "napisz do mnie, mogę Ci pomóc", "nie jesteś jedyną osobą z takim problem", "pokaż cycki, może Ci pomogę", "chodź sie ruchać" itd

Podsumowując, smutno mi się robi jak wiele osób, wiele facetów kieruje się seksem i tym co między nogami ma osoba, która opisuje swój problem. Czasami mam wrażenie że kobieta na wykopie utożsamiana jest tylko i wyłącznie z ruchaniem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze napiszę jakiś czuły komentarz do takiego wpisu napisanego przez różowego.

Co nie zmienia faktu, że i tak mam #!$%@? w kosmos co ma za problem, co się z nią dzieje, etc bo i tak nie wiem kto to jest.
I tak będzie siedziała w swoim #!$%@? świecie i tak, bez względu co jej się powie. Dupy lampucera jedna nie ruszy i będzie tylko biadolić i prosić o garść plusów
@taktoto Co nie zmienia faktu, że każdy przegrywowy wpis zrobiony przez różowego dostaje przynajmniej 3 mniej lub bardziej propozycje pomocy poza internetem, a jeszcze nie widziałem takiej propozycji od różowego dla niebieskiego, ani jednego razu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi się wydaje, że to efekt wciąż funkcjonujących stereotypów dot. płci. Kobietę ciągle się postrzega jako słabą, wymagającą pocieszenia, psychicznego poklepania po plecach i przytulenia. Zaś od faceta społeczeństwo wymaga bycie twardym, samodzielnym i nikt nie bierze pod uwagę, że faceci też mają coś takiego jak psychika i emocje i potrzeba usłyszenia rady, uzyskania pomocy.