Wpis z mikrobloga

Macie tak, że tęsknicie za kimś tak bardzo, że chcecie do tej osoby napisać lub zadzwonić, ale wiecie, że to nic nie da, bo bardzo te osobę skrzywdziliscie i ona was nienawidzi?

  • 21
  • Odpowiedz
@Gluptaki: zależy na kogo się trafi. Ja niestety trafiłem na anioła po prostu. Ba którego myśl po raz kolejny mi aż łzy lecą. Minęło już Kika modnych, a ja nadal czuje, że ja kocham...
Eh. Szkoda gadać o mojej głupocie.
  • Odpowiedz
@domenacom: to, że nowa okazała się jeszcze większą suką. Kolejna też. I następna również. Problem w tym kiedy kapniesz się, że w sumie wszystko z Tobą w porządku, poza tym, że kręcą Cie laski które stanowczo mają klepki poprzestawiane.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: je też nie wiem, jak coś mnie to była po prostu Aniołem. Tyle mogę powiedzieć.
Ja żałuję strasznie, że tak cię to skończyło. Chciałbym to zmienić, ale nie mam kompletnie pojęcia jakim sposobem...
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: a jesteś w stanie wymienić jej wady? Jeśli nie, to to, że jest "aniołem", to tylko Twój wymysł. Ja się już nauczyłem, że jeśli w związku jest tylko zachwalanie, ochy i achy, to znaczy, że związek bardzo szybko się rozleci.
  • Odpowiedz