Wpis z mikrobloga

Mam sobie problem z komputerem. Jakoś minutę-dwie (bardzo rzadko nieco później) po uruchomieniu gry robi mi się czarny ekran. Ot tak, dźwięki są, sterowanie działa (słyszę, że coś się dzieje) ale ekran czarny. Plus to jest ta "wyświetlana czerń", kto ma wiedzieć ten wie, to jest inna czerń, jakby jaśniejsza niż po prostu wyłączony monitor. Nie zdarza się na przeglądarce czy podczas pracy na np. MS Office. Nie znalazłem sposobu na wyjście z tego innego jak restart komputera. Ma ktoś pomysł jak zdiagnozować problem? Słyszę systemowe "dong", jakby jakiś komunikat błędu wyskoczył, ale siłą rzeczy go nie przeczytam. Tak, instalowałem i aktualizowałem sterowniki, komp dopiero co po gruntownym czyszczeniu i formacie (problem występował jeszcze przed tym, więc to nie tego wina). Przewody sprawne i podpięte. #komputery #pytaniedoeksperta #niewiemjaktootagowac
  • 2
@sebool12: To nie to, w szczytowym momencie wypatrzyłem 46 stopni, ale to jeden wyskok, następny odczyt to już 42 było i zaczęło spadać dalej, chwilę później zwiecha. Tyle że tym razem po kilku sekundach monitor się odłączył, jakbym mu kabel wypiął, zupełny brak sygnału z PC. I znowu słyszałem systemowe dingnięcie, jakieś okno pewnie wyskoczyło.