Wpis z mikrobloga

@bobbyjones nie mam termowizji ani noktowizji. Chodzę po tropach i zapachu. Czasem siedzę na ambonie a czasem chodzę po lesie. A więc co teraz o mnie powiesz?
@Salsores bo ich inteligencja na to nie pozwala. Taka jest hierarchia.
  • Odpowiedz
@bobbyjones: Zaraz Ci wyjaśnię - otóż myśliwstwo jest sposobem na regulację populacji co poniektórych drapieżników, które pozostawione same sobie mnożyłyby się w nieskończoność dopóki nie skończyłoby się im żarcie.
Nie mylic z kłusownictwem i idiotami zabijającymi dla zabawy na safari.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem tej jak zwał "pasji" myślistwa.


@bobbyjones: Ależ to bardzo proste kumplu. Czysta psychologa. Mechanizm ten sam co wśród odwiedzających Westworld. Przegryw chce się chociaż raz w życiu poczuć kimś. Chce wierzyć, że rządzi, że ma kontrolę. Ale to tylko iluzja. Cóż, niektórym taka iluzja wystarcza.
  • Odpowiedz
@bobbyjones: Na zdjęciu nie ma myśliwych. To są kłusownicy. Od myśliwych różni ich to, że zabijają zwierzęta które są zagrożone wyginięciem w celu rozrywki lub pozyskania dóbr materialnych (sprzedaż kości, futer itd.). Myśliwi dokonują odstrzału zwierząt których populacja jest duża i jej rozwój może zagrażać środowisku. Np poluje się na bobry, które budując tamy potrafią doprowadzić do powodzi no i niszczą lasy.
  • Odpowiedz
zrozumcie barany, że populację dzikich zwierząt trzeba regulować.


@piotruslo: musimy zabijac zwierzeta aby ocalic zwierzeta XD
Przypomnial mi sie jeden z pierwszych odcinkow southparka z wujkiem Jimbo
  • Odpowiedz