Wpis z mikrobloga

@bobbyjones: Co ciekawe aby nie być zwyrolem we własnych oczach wprowadzają nomenklaturę, która ma na celu rozmycie tego co naprawdę robią. I tak dzika nie zabija się, tylko "pozyskuje", a krew nazywa się "farbą". Jednak szczytem hipokryzji jest przedstawianie tej rzezi jako pojedynku między myśliwym i zwierzęciem. Niczym strzelanina rewolwerwców z westernu z Johnem Waynem.
Wszystkich myśliwych mocno nie pozdrawiam. Życzę jednak miłosierdzia w nadchodzącym nowym roku,
  • Odpowiedz
@bobbyjones: Taka różnica, że zwierze na wolności żyło dobrze i zginęło, a na ubój całe życie w ścisku spędziło nigdy nie zobaczywszy słońca nawet? Czy ty w ogóle czytasz co piszesz? Rozumiem, że niewolnictwo i mordowanie niewolników też popierasz, no bo przecież urodzili się w tym celu. Byli niewolnikami przeznaczonymi do eksterminacji/pracy xD
  • Odpowiedz
@bobbyjones: jestem hipokrytka, bo jem mieso i rozumiem tez to, ze dzikie zwierzeta psuja komus uprawe i mysliwi sie tym zajmuja jako obowiazek, ale dla mnie ta przyjemnosc i radosc jaka bije z ich wpisow jest obrzydliwa, nie wspominajac z dumy, bo sie zastrzelilo z bezpiecznej odleglosci przy uzyciu broni palnej. Wyjatkowo obrzydliwa forma szukania atencji
  • Odpowiedz
  • 16
@superloginbulwo: dokladnie mam tak samo. Rozumiem, gdyby to byly naturalne sposoby zabijania z cala celebracja tropienia zwierzyny, zasadzek, potyczek, wielogodzinnych prob - cos jak wedkarze w zimie w przeręblu. A nie gps, termowizja, siedze w krzaczku i pif paf, wielka duma i poroze przyklejone do mebloscianki aby Halyna byla mokra z dumy, jakiego to super samca ma
  • Odpowiedz
bo sie zastrzelilo z bezpiecznej odleglosci przy uzyciu broni palnej


@superloginbulwo: Dokładnie, a lwy nie powinny używać kłów i pazurów. A ptaki nie powinny używać patyków do wygrzebywania robaków, bo to oszukiwanie. Uświadom sobie, że ludzie też są zwierzętami, czemu mielibyśmy nie korzystać z tego co osiągneliśmy?
  • Odpowiedz