Wpis z mikrobloga

Chwalimy się! Wreszcie mamy film z prawdziwego zdarzenia. Oprócz samego wynalazku możecie tu zobaczyć naszą fabrykę, magazyn i część biura.
Dziękujemy jednemu z mirków - @tadyo za udostępnienie ciągnika z naczepą (potrzebny był brak napisów bo to wideo będzie w kilku wersjach językowych).

Nagrywaliśmy już 2 miesiące temu, zmieściliśmy się w jednym dniu (od 6:00 rano do 23:50, kiedy poszliśmy na kebab). Najdłużej zeszło z postprodukcją, m.in. z kolorowaniem owoców, bo trafiły się wyjątkowo zielone i innymi bardziej skomplikowanymi sprawami.
Dron użyty podczas nagrań to DJI s900.

Na planie trafiliśmy na kilka problemów, m.in.:
- w studiu meblowym 3 razy wybiło bezpieczniki, chyba przez kombinacje ze światłem
- jednemu pracownikowi produkcji pękły spodnie podczas podnoszenia płyty przed kamerą
- nie mogliśmy dojechać dostawczym "autem kuriera" do umówionego domu bo rozkopali całą drogę pod kanalizację

Przy nagrywaniu wypiliśmy łącznie 3L kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego oglądania!
#solgaz #polska #film #wideo #reklama #marketing #chwalesie trochę też #solgazopowiada
SOLGAZ - Chwalimy się! Wreszcie mamy film z prawdziwego zdarzenia. Oprócz samego wyna...
  • 167
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SOLGAZ nie wiem po co te ciagle sceny z cytryną. To juz lepiej trzeba bylo pokazac smażenie steka- jak pięknie sie rumieni, tylko na kuchence solgaz!
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Czy znasz historie SOLGAZU? Zawsze mnie to zastanawiało, jak zaczynają takie firmy. Raczej niewiele osób ma tyle kasy, żeby pewnego dnia stwierdzić "a #!$%@?ę sobie innowacyjne płyty grzewcze" i następnie po prostu otworzyć fabrykę i zacząć je produkować. Jak to się zaczęło?
  • Odpowiedz
Czemu nie daliście jak coś się smaży na patelni albo gotuje w garnku wtedy by było widać że ta płyta działa realnie i za mało ujęć z produkcji za dużo z kolei owoców.Takie moje skromne zdanie.
  • Odpowiedz
@Dakkar: w skrócie: produkowaliśmy gazowe ogrzewacze do hal, ale ten biznes był bardzo ciężki to zastanawialiśmy się do czego wykorzystać promienniki podczerwieni. No i jakoś tak wyszło.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ
1. Łatwość czyszczenia - widzę, że w filmach też heheszkujecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Darmowe pola - ma ktoś tak małe garnki w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Slider w nowych modelach nadal działa tylko jak slider czy można użyć plusa i minusa żeby zmienić moc palnika o 1?
4. W nowych modelach nadal nie widać nic na wyświetlaczu jak świeci
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: tak myślałem. A jest opcja, aby zrobić płaską płytę bez żadnych otworów a odprowadzenie ciepła pchnąć jakąś rurą wentylacyjną? Jestem raczej minimalistą i wasz projekt bardzo mi się podoba, ale te otwory troszkę mi nie leżą. Jest opcja wyprodukowania innej wersji na zamówienie?
  • Odpowiedz