Wpis z mikrobloga

Chwalimy się! Wreszcie mamy film z prawdziwego zdarzenia. Oprócz samego wynalazku możecie tu zobaczyć naszą fabrykę, magazyn i część biura.
Dziękujemy jednemu z mirków - @tadyo za udostępnienie ciągnika z naczepą (potrzebny był brak napisów bo to wideo będzie w kilku wersjach językowych).

Nagrywaliśmy już 2 miesiące temu, zmieściliśmy się w jednym dniu (od 6:00 rano do 23:50, kiedy poszliśmy na kebab). Najdłużej zeszło z postprodukcją, m.in. z kolorowaniem owoców, bo trafiły się wyjątkowo zielone i innymi bardziej skomplikowanymi sprawami.
Dron użyty podczas nagrań to DJI s900.

Na planie trafiliśmy na kilka problemów, m.in.:
- w studiu meblowym 3 razy wybiło bezpieczniki, chyba przez kombinacje ze światłem
- jednemu pracownikowi produkcji pękły spodnie podczas podnoszenia płyty przed kamerą
- nie mogliśmy dojechać dostawczym "autem kuriera" do umówionego domu bo rozkopali całą drogę pod kanalizację

Przy nagrywaniu wypiliśmy łącznie 3L kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego oglądania!
#solgaz #polska #film #wideo #reklama #marketing #chwalesie trochę też #solgazopowiada
SOLGAZ - Chwalimy się! Wreszcie mamy film z prawdziwego zdarzenia. Oprócz samego wyna...
  • 167
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: No dobra, ale teraz sprowadza się to do pytania, jak to się stało, że produkowaliście gazowe ogrzewacze do hal? xD Serio, z chęcią przeczytałbym jaka jest historia takich firm, które działają w obszarze technologii. Jeśli to nie tajemnica oczywiście ;-)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Fajnie wyszlo, gratulacje. Randomowe pytanie, czy plyta sie przypali jesli cos mi sie wyleje podczas gotowania? To byl najwiekszy problem zony, dlatego tez wybralismy plyte indukcyjna, ale moze nastepnym razem kupimy wasza :)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Widzę, że używać rais-ów przy montażu. Dlaczego nie destaco! Kto wam budował przyrządy montażowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: A ja mam jedno ważne pytanie a w bonusie kilka uwag.
W promofilmie jest najazd na palniki i informacja o 7 latach gwarancji.
A ile lat gwarancji na elektronikę oraz na sam szklany blat ?

Z uwag, które sami podajecie, a których w miejsce nudnych wstawek byłoby miło zobaczyć to:
1. jak z małej firmy wchodzicie w obecny no kurcze hangar, bo to już nie garażowa produkcja.
To pokazuje rzeczywisty
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: With all due respect - jak będziecie tłumaczyć film, to przy okazji poprawcie antyaliasing czcionek, bo jest to coś co kole w oczy przy tak dobrze zrobionym filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ , jestem zainteresowany kupnem płyty typu GPC4+1, jednak mam do was jedno pytanie. Ile trwa zagotowanie 2 litrów (oczywiście zimnej) wody przy włączeniu maksymalnej mocy? Czy będę czekał dłużej, niż używając kuchenki indukcyjnej na moment, w którym będę mógł już wrzucić makaron? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
  • Odpowiedz