Wpis z mikrobloga

Siemanko #mikrokoksy
Jako, że lubie kombinować to wykombinowałem nowy plan treningowy o super nazwie Training for the Supertotal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Testował ktoś? albo ma inne ciekawe programy łączące bb z wl? Mam zamiar zacząć od nowego roku ( w tym jeszcze dokończę aktualny plan). Co do założeń - ma to być #!$%@? prosty plan na poprawę siły i mobilności.
Jakieś sugestie, spostrzeżenia mile widziane.
Plan:

Monday:
- Back squat
- Bench Press


Tuesday:
- Snatch
- Clean and Jerk


Thursday:
- Front squat
- Military press or push press


Saturday:
- Snatch
- Clean and Jerk

An occasional deadlift

Całość opisana tutaj

#silownia #weightlifting #bodybuilding #sport
1mnew - Siemanko #mikrokoksy 
Jako, że lubie kombinować to wykombinowałem nowy plan ...

źródło: comment_Q5wUb0q45c52niZe08gPEikgix3pCiW3.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@1mnew: ogólnie wygląda to na bardzo małą objętość i brak jakichkolwiek ćwiczeń akcesoryjnych. Zadziałać zadziała, bo czemu by nie miało, ale na pewno nie będzie to optymalne. Wiadomo, bułgarzy trenowali bazując tylko na 6 ćwiczeniach i każdy wie jakie to dało efekty, ale jednak trzeba mieć do tego bardzo dobre podwaliny.
  • Odpowiedz
ogólnie wygląda to na bardzo małą objętość i brak jakichkolwiek ćwiczeń akcesoryjnych

przez to chce coś od siebie dodać.
@shdw: jakieś inne ciekawe programy treningowe znasz? to chętnie obczaję :)
ostatnio testowałem plan Candito i też mega fajne wszedł na poprawe siły
  • Odpowiedz
@1mnew: Sam nie dawno szukałem jakiegoś schematu treningowego łączącego dwubój i podstawowe ćwiczenia siłowe i się na ten plan natknąłem. Wg mnie świetny podział, ale niestety plany mi się trochę zmieniły i nie będę w stanie 4x chodzić na siłownie, więc na jakiś czas muszę odpuścić. Do sq/bp/pp/dl zastosowałbym 5/3/1 Jima Wendlera i dodatkowo np. w dzień sq i bp zrobiłbym PP/OHP 3-5x8-10, a w dzień PP/OHP dodał ławkę 3-5x8-10. Po
  • Odpowiedz
@1mnew: imo plan słaby dla rekreacyjnych lifterów, za mały nacisk na górne partie ciała, objętość i intensywność oczywiście zależy od ciebie, ale jeśli chodzisz 4x w tygodniu to o wiele lepszym rozwiązaniem jest 2x góra, 2x dół
  • Odpowiedz