Wpis z mikrobloga

Mireczki to co dzisiaj się odwaliło to przechodzi moje pojęcie. Miesiąc temu ktoś rozwalił mi na parkingu zderzak. Oczywiście sprawcy nie wykryto, więc likwidacja szkody z AC :(. Na początku chciałem zrobić na własną rękę, ale nie znałem dobrego warsztatu, który by zderzak ładnie i niedrogo naprostował. Ostatecznie robotę robił Autoryzowany Serwis BMW. Dzisiaj odebrałem auto. Zderzak miał być wymieniony na nowy i polakierowany. Przy odbiorze wszystko cacy, natomiast w garażu pod światło zauważyłem mnóstwo mikrozarysowań, które moim zdaniem nie powinno być na świeżo polakierowanym elemencie. Mało tego zderzak ma więcej mikrozarysowań niż inne elementy auta. Auto kilka miesięcy temu przechodziło autodetaling. Podsumowując, lakier na zderzaku wyglada znacznie gorzej niż lakier na pozostałych elementach 7 letniego auta. Podejrzewam, że założyli zderzak z używanego auta, a od ubezpieczyciela skasowali kasę jak za nowy. Zadzwoniłem oczywiście do ASO, gdzie oczywiście tłumaczyli się, że element jest na 100% nowy, a zderzak mógł się zarysować podczas magazynowania :). Na pocieszenie zaproponowali mi polerowanie zderzaka. Co nerwów człowiek się nażarł, to jego + kolejna wycieczka do serwisu = zmarnowany czas. #bmw #cebuladeals #cebula #januszebiznesu
  • 18
@Stragan: w 1,5 h??? Nie znam się. Może i tak. Tylko, że stary zderzak, podobnie jak reszta auta byl po autodetalingu i za wyjątkiem 1 wgniotki był w idealnym stanie - 0 rys, ryseczek, mikrorysek
@michalj85: to by tak samo trzeba wyzej uderzyc, ale to tylko jesli zalezy ci zeby dojechac ten salon, ale ja bym sie pomeczyl bo #!$%@? za takie praktyki to powinni do sztumu wysylac, bo zwykly konsultant na linii bedzie mial #!$%@?, dla niego sprawa jest zamknieta, mozesz wyslac mejla na ich glowna skrzynke, poszukac mejli jakichs wyzszych glow i je zalaczyc, ich raczej cos takiego bedzie bardziej obchodzic. Jesli chodzi o