Wpis z mikrobloga

byłem przed chwilą oddać pewnemu gościowi oddać portfel, który znalazła moja mama. W środku dowód, prawko, karty, kilkadziesiąt złotych itd. Gość się ucieszył wyjął z kieszeni 50 zł i chciał mi dać na co mówię, że spoko nie trzeba to przecież dobry uczynek no i nie wziąłem, facet bardzo podziękował i tyle.
Teraz mam takie jakieś dziwne wkręty, że może jednak trzeba było wziąć, że się należało, ale z drugiej strony na #!$%@? mnie te pieniądze, nie musiałem nigdzie daleko jeździć ani nie zbiednieję ani się nie wzbogacę. A może koleś by stwierdził, że jestem #!$%@? że wziąłem :D a tak pomyślał to prawilny człowiek. Może teraz twierdzić, że jestem frajer.
#dobryuczynek #portfel #znalezne #rozkminy #zycie
  • 3
  • Odpowiedz
@roszej biedniejszy nie jesteś, gdybyś wziął tez byłbyś w tej sytuacji ok. Gość bardzo w porządku, mało kto się poczuwa. Ale jak nie wziąłeś to też dobrze, najważniejsze, że nie oczekiwałeś od niego, to świadczy, że pomogłeś bezinteresownie :-)
  • Odpowiedz
@roszej: ostatnio znajoma znalazła portfel, podjechała specjalnie na drugi koniec miasta oddać i nie dość że nic nie dostała, to typ kazał jej poczekać aż przeliczy pieniądze, żeby się upewnić że nic nie ukradła ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc lepiej się ciesz, że nie siedzisz na dołku za kradzież jeszcze
  • Odpowiedz