Wpis z mikrobloga

@h5n1: mirko bawi, ale i uczy:
hasło do przyswojenia dla ciebie na dziś to: cudzysłów
jutro sprawdź: ironia
Rozłożyłem to na dwa dni, bo chyba tak duża ilość informacji może ci się zwyczajnie p---------ć
  • Odpowiedz
@Pawloo: Gratuluje, ale jak prześledziłem komentarze to aż jestem w szoku. Niektórzy już pewnie w przedszkolu, kiedy inni uczyli się pisać wydawali anglojęzyczne aplikacje na Azjatyckie rynki. xD
  • Odpowiedz
@tomek_hydrant_duzy: u mnie podobnie. jestem full stack developerem, robię stronki na wordpressie - z szablonów. mam 15 lat, już na "swoim", wynajmuję mieszkanie. Robię też w javie i fortranie na wordpressie rowerem samochodem. Żelipapą #pdk 80k/miesięcznie po odliczeniu podatków- sam prowadzę księgi.
  • Odpowiedz
Jeszcze za niedługo biorę się za tworzenie nowych, szybkich algorytmów rozwiązujących problemy szerokości grafów i problemów NP-zupełnych przydatnych w high frequency trading. Już bank JPMorgan poprosił mnie o zaprogramowanie im tego, do kieszeni mi wpadnie jakieś kilkaset k $
  • Odpowiedz
@Pawloo: powiedz bo nigdy tego nie rozumialem, kupujesz sobie mieszkanie, samochód czy cokolwiek droższego i po wstawieniu zdjecia czy wpisu na fb, dostajesz lajki do znajomych ewentualnie komentarze graltulujące i co wtedy rodzi sie w glowie, ze człowiek decyduje sie pochwalić sie jeszcze większej liczbie tym razem obcych i anonimowych ludzi, zeby zobaczyli Twoj achievement życiowy ?
Pytam zupelnie serio bez bóldupienia, bo zakladajac, ze to nie zarzutka to wiadomo,
  • Odpowiedz