Wpis z mikrobloga

Mirki, zaraz nie wyczymie!

Sąsiad na górze już od kilku lat posiada metronom, a teraz dokupił sobie resztę perkusji. Ja naprawdę już nie wyrabiam, bo muzyka na full i coś tam sobie brzdąka CAŁYMI DNIAMI, jakby ciągle w domu siedział. Jak się zwróciło uwagę, to udawał, że nic takiego nie ma i zawsze mnie unika jak go mijam.

Co robić, jak żyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy to w ogóle legalne?

#zalesie #gorzkiezale #perkusja #pomocy #pytanie #kiciochpyta
  • 12
@wiczka: Tylko nagraj najlepiej najpierw jakoś u siebie w mieszkaniu, wejdź na jakieś krzesło tak żeby było słychać że to z góry. Później możesz wejść na jego piętro i pokazać, że to zza jego drzwi. Tak, żeby jak najmniej wątpliwości mogło być w razie czego.

Spoko, ja miałem takie perypetie tylko w drugą stronę - sąsiadka potrafiła zadzwonić po policję jak się przeszło z pokoju do toalety w środku nocy :D
@wiczka: nie no, nie uważam że przesadzasz, bo perkusja może zamęczyć na śmierć, tym bardziej jak ktoś nie gra na niej profesjonalnie tylko dopiero się uczy. Kiedyś byłem pod domem kolegi jak jego brat się uczył, myślałem, że umrę. O nagraniu wspominam tylko dlatego, żebyś miała dowód jak przyjedzie straż miejska, bo inaczej jak typ akurat przestanie grać to nic to nie da bo po prostu powie, że tak nie było