Wpis z mikrobloga

Jako że zawsze robię klaunowe #pokazmorde a dziś pierwszy raz udało mi się zrobić zdjęcie ( w moim ulubionym ciasteczkowo-świątecznym swetrze) które mi się podoba - to i z Wami się nim podzielę ;) tak wyglądam po godzinach ;)
Miłego wieczoru kochani! (ʘʘ)

#klaunpsikus

nocna_furia - Jako że zawsze robię klaunowe #pokazmorde a dziś pierwszy raz udało mi ...

źródło: comment_LMZ22NrScmFpaHCrQ5GH5OOyRg5oq1sn.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu masz takie wielkie źrenice? ;d

patrzyłam pod swiatło chyba.. Czy coś ;)


@nocna_furia: taka drobna uwaga techniczna, źrenice zwężają się pod wpływem światła, a rozszerzaja gdy jest ciemno. Gdy jest mało światła to oko chce do siebie wpuścić go tyle ile tylko się da więc rozszerza źrenice.
pozdrawiam
  • Odpowiedz
rozumiecie to uczucie gdy sobie uświadomicie, że gruszka ją obejmował a wy nie?

gruszka był z nią na weselu... To dopiero!

i bardzo dobrze tańczy! ;)


@yourgrandma: @wykopowa_ona: Już niejednokrotnie mówiłem ludziom, że gruszka był w porządku (i jak OP opinia z autopsji). Niestety, w pewnym momencie coś... coś się popsuło.
@nocna_furia: Dostałabyś lajka, ale to byłoby #creepy ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 1
@cup12552 zdecydowanie nie narzekam na ten stan ;P zjadłam chyba najwięcej tortów urodzinowych ;P
@ludzik z natury jestem okropnie biała. Jest to uciążliwe w wakacje gdy słabo się opalam i odbijam światło ;P
@niecierpiecebuli tylko klaunuję i studiuje jeszcze ;)
@Kaplanka też nie najgorzej ;) jak będę kiedyś miała więcej odwagi to wrzucę filmik jak od podstaw maluje się na Psikusa ;)
@sinusik nie mam wytrzeszczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
@
  • Odpowiedz