Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie strzela z tym #!$%@? #inpost #inpostlublin
Już drugi tydzień nie możę do mnie dotrzeć polecony - to są jaja...
Znajomy prosił mnie żebym mu kupił router mobilny i tyle już idzie...

udało mi się dodzwonić na infolinię po dosłownie 3 minutach za 10 razem, ale dostałem tylko numer do lubelskiego oddziału

byłem w magazynie inpost nawet w #lublin i co?
Kierownik mówi, że będzie dostarczona jutro. Mówi tak bez żadnego sprawdzania nawet jej numeru. Potem naciskam że chcę odebrać dziś, szukają na magazynie i "nie możemy znaleźć, przepraszam, poszukamy jutro, może będzie na wtorek, przekażę koleżance, ale napiszę na karteczce że to PILNE" =- no już #!$%@? mogę spać spokojnie, bo napisze że pilne...

#pocztapolska - zero problemów, dostarczają wszystko na czas(setki paczek wysłałem i odebrałem przez kilka ostatnich lat)
Wszyscy inni kurierzy(oprócz GLS) też bez problemu

I wiecie co? ##!$%@?
Skoro wiedzą, że mają #!$%@? w grudniu - to niech w październiku/listopadzie szukają dodatkowych ludzi do sortowania i rozwożenia. Nie mój #!$%@? problem, żę się nie wyrabiają - niech myślą zawczasu #!$%@?. A skoro nie ogarniają tego burdelu, to pora zwinąć manatki i przestać świadczyć usługi kurierskie i rozwożenie listów. Nic już nigdy nie zamówię inpostem kurierem lub jako polecony. przysięgam to sobie. Przy każdym wyborze kuriera będę pisał w uwagach "tylko nie inpostem, bo zależy mi na czasie"

#gorzkiezale #poczta #kurier ##!$%@? ##!$%@?
gumis112211 - #!$%@? mnie strzela z tym #!$%@? #inpost #inpostlublin 
Już drugi tydz...

źródło: comment_md7xlwiq5aqMDDcoX6E7bJ9wisEtzsVL.jpg

Pobierz
  • 26
@szajse: Do mnie list polecony przez inpost szedł cały miesiąc, a że akurat nie miał go kto odebrać to w skrzynce zostało awizo z informacją o możliwości odbioru w punkcie inpostu. A ten punkt był w najbliższym miasteczku, z którego zresztą został nadany list. W liście z urzędu były informacje nieaktualne od połowy miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gumis112211:
@Kramah:
No i stało się:

Aktualny status

23.12.2016, 10:26

Czeka na odbiór w Punkcie Obsługi Klienta


Prosimy o odebranie przesyłki z punktu InPost w ciągu 3 dni. Adres: UL. TARASOWA 6, LUBLIN

Oczywiście nie było ani jednej próby doręczenia a infolinia milczy.
Nie mieszkam na terenie miasta, będę chyba musiał kulturalnie zapytać czy mam brać taksówkę w dwie strony na koszt firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°