Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie strzela z tym #!$%@? #inpost #inpostlublin
Już drugi tydzień nie możę do mnie dotrzeć polecony - to są jaja...
Znajomy prosił mnie żebym mu kupił router mobilny i tyle już idzie...

udało mi się dodzwonić na infolinię po dosłownie 3 minutach za 10 razem, ale dostałem tylko numer do lubelskiego oddziału

byłem w magazynie inpost nawet w #lublin i co?
Kierownik mówi, że będzie dostarczona jutro. Mówi tak bez żadnego sprawdzania nawet jej numeru. Potem naciskam że chcę odebrać dziś, szukają na magazynie i "nie możemy znaleźć, przepraszam, poszukamy jutro, może będzie na wtorek, przekażę koleżance, ale napiszę na karteczce że to PILNE" =- no już #!$%@? mogę spać spokojnie, bo napisze że pilne...

#pocztapolska - zero problemów, dostarczają wszystko na czas(setki paczek wysłałem i odebrałem przez kilka ostatnich lat)
Wszyscy inni kurierzy(oprócz GLS) też bez problemu

I wiecie co? ##!$%@?
Skoro wiedzą, że mają #!$%@? w grudniu - to niech w październiku/listopadzie szukają dodatkowych ludzi do sortowania i rozwożenia. Nie mój #!$%@? problem, żę się nie wyrabiają - niech myślą zawczasu #!$%@?. A skoro nie ogarniają tego burdelu, to pora zwinąć manatki i przestać świadczyć usługi kurierskie i rozwożenie listów. Nic już nigdy nie zamówię inpostem kurierem lub jako polecony. przysięgam to sobie. Przy każdym wyborze kuriera będę pisał w uwagach "tylko nie inpostem, bo zależy mi na czasie"

#gorzkiezale #poczta #kurier ##!$%@? ##!$%@?
gumis112211 - #!$%@? mnie strzela z tym #!$%@? #inpost #inpostlublin 
Już drugi tydz...

źródło: comment_md7xlwiq5aqMDDcoX6E7bJ9wisEtzsVL.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@gumis112211: tu nawet nie chodzi o to, że mają zapierdziel bo Święta się zbliżają. Ja jakiś czas zamawiałem coś z Allegro i dwa polecone z Inpostu szły do mnie równo tydzień, już od dawna mają taki burdel, że nikt normalny świadomie nie korzysta z ich usług.
  • Odpowiedz
  • 0
@nowociota nie no, jak nie odbierzesz paczki to następnego dnia do paczkomatu wkładają jak jest miejsce - tak miałem w mailu. Paczkomaty są spoko, ale kurier i polecony to żenada

@yasori ja już jestem świadomy i nigdy więcej... Zaraz nasmaruje posta na fb to możesz udostępnić ;-)
  • Odpowiedz
@gumis112211: U mnie identyczna sytuacja. Przesyłka polecona 1.12 przyjęta w oddziale i do tej pory nie została dostarczona. Na wiadomości nie odpisują, na infolinię nie udało mi się dodzwonić. Do oddziału nie miałam czasu pojechać, ale widzę, że nie wiele by to dało...
  • Odpowiedz
@panipielegniarka: No niestety... jeżeli Twoja paczka ma taki status to pewnie(zgaduję jedynie) leży gdzieś sobie na kupie z innymi i nawet nie została ruszona, przez co pewnie jej nie znajdą nawet jakbyś pojechała...
Poza tym widziałęm śmieszne dwie rzeczy. Na magazynie leży sobie kupka paczek a na słupie kartka, dużymi literami wydrukowany napis "Nie wiem co z tym zrobić"

A kolejna rzecz która sprawiła że aż parsknąłem śmiechem to to zdjęcie,
gumis112211 - @panipielegniarka: No niestety... jeżeli Twoja paczka ma taki status to...

źródło: comment_NrUXcZ1qKBIuprpkBFDQsLM4O7BOqVP7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@januszekkk: @panipielegniarka: Wczoraj byłem w ich oddziale, dziś dzwonił do mnie kurier z informacją, że ma moją paczkę i dzisiaj na 100% mi ją przywiezie, bo ma duży wykrzyknik koło mojego adresu i "widocznie musiałem interweniować"

Czyli, żeby po 2 tygodniach, łaskawie dostać swoją paczkę - musicie jechać do oddziału i domagać się jej dostarczenia.
  • Odpowiedz
Aha, i na koniec statusy zostały pozmieniane w systemie. Nie było już wcześniejszego "W doręczeniu" tylko że niby tyle w sortowni lezała i została dostarczona od razu po wydaniu.
Wg mnie nie ogarniają po prostu swojego burdelu. Nie mam zamiaru korzystać z ich usług dopóki się nie ogarną(za kilka lat jak nie upadną)
  • Odpowiedz
@gumis112211:
29.11 paczka nadana, 1.12 trafiła do Lublina i czeka .....
była moja reklamacja, odpowiedzieli - "ponaglimy"
była reklamacja reklamacji, że nic to nie dało - już się nie odezwali.
była reklamacja ze strony sprzedającego - na bank teraz już ponaglimy.

ba! dzisiaj nawet została odebrana - z jakiegoś paczkomatu, chociaż nigdy do paczkomatu nie miała trafić.

Lubelski InPost.....
anthilles - @gumis112211: 
29.11 paczka nadana, 1.12 trafiła do Lublina i czeka .......

źródło: comment_ZoEfnsbjsDOKvowqCaVgk8MGUTqlOHfe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gumis112211:
Jesienią jedna paczka szła prawie dwa tygodnie i po dostarczeniu też zmienili status: wcześniej wynikało, że paczkę wozi kurier, po dostarczeniu wyglądało jakby kilka razy brał paczkę a następnie oddawał ją na magazyn.

Dodatkowo jestem niemal w 100% przekonany, że wcześniej też kombinowali z czasem dostarczenia przesyłek. Niedawno był wykop gloryfikujący InPost i chciałem wrzucić screena z trackingu przesyłki, która ponad tydzień leżała w oddziale nadawczym i była u mnie
  • Odpowiedz