Wpis z mikrobloga

Czy laptopy na serio są takie #!$%@?? Rok temu musiałem kupić laptopa, bo na studia trzeba SolidWorksa odpalić i latać z nim do profesorów (wcześniej miałem stacjonarne jeszcze na ddr2, ale na cs:go starczało). No więc dałem 3.6tys za Lenovo t50-70 z i5-4210H, gtx960m, 8gb ram. Wydawał się być ok. Zaraz po premierze kupiłem sobie NFS'a, hur dur na minimalnych nawet nie da się grać bo grzeje się jak #!$%@?, a obraz wyglada na 10fps. Teraz tak samo z H1Z1, po 5 minutach gry, aż człowiek chce się zabić. Na cs czy lola starcza.
Czy naprawdę z takimi podzespołami nie mogę w takie tytuły pograć? Czy coś ze sprzętem może być nie tak?
#pcmasterrace #komputery #gry
  • 13
@Mankitifika jest to też wina laptopow Lenovo. Na papierze wychodzą dobrze, dość niedrogo, lecz w użytkowaniu to tragedia. Raz wziąłem jednego z polki - uszkodzona kamerka, drugi dead pixele z góry na dół. Dopiero trzecia sztuka była ok.
@zirytowana_plaszczka: w ustawieniach 3D efekty PhysX nie mogę moge przełączyć z zintegrowanej na gtx960m, klikam zastosuj i nic sie nie zmienia
@Dzonzi: mamy, ale projekty trzeba robić w domu, do tego konsultacje, nie każdy profesor jest skory połączyć zasyfiałego pendrive do swojego kompa
@PanKtos: już się o tym przekonałem, tak samo nie widzi mi monitora przez Hdmi, ale tv już tak

Nie znam się na tym, ale czy jest