Wpis z mikrobloga

A więc Mirki. Podjąłem decyzję o przeprowadzce z #warszawa do trochę mniejszego miasta w Polsce. Jakieś 100 km.
Oczywiście za pracą. Tu w Warszawie mam mieszkanie na kredycie i muszę a raczej chcę go wynająć. Wczoraj zgłosił się pewien student z Ukrainy i jest chętny. Własciwie nie on sam tylko w sumie trzech studentów. Młode łebki po jakieś 21 lat. Koleś wydawał się spokojny. Reszty póki co nie znam.
Mieszkanie ma 40 m2 2 pokoje. I #pytanie . Co myślicie o wynajmie tego lokum własnie młodym studentom z Ukrainy?
Umowa będzie, kucja zwrotna będzie. Mieszkanie ogólnie zadbane, w niezłym miejscu. Trochę trudu zostało w niego włożone. Blisko mieszka rodzina więc w każdej chwili może wpaść i sprawdzić.

#wynajem #ukraina

Czy wynająć mieszkanie trzem młodym studentom z Ukrainy

  • Tak 37.3% (57)
  • Nie 62.7% (96)

Oddanych głosów: 153

  • 16
@Wangog: Przykro mi z powodu twojej degradacji społecznej no ale nie każdy jest tak zajebisty, żeby mógł mieszkać w Warszawie.
Co do wynajmu: lepiej wynajmij Polakom. Jeśli Ukraińcy odwalą jakąś inbę i trzeba będzie z nimi cokolwiek załatwiać na drodze prawnej to czekają cię wycieczki np. do sądu w Donbasie.
@Daleki_Jones: Nie nazwał bym tego degradacją społeczną. Nie jest wiele ogłoszeń z mojej działki IT. Tam gdzie się wybieram dostanę 70% więcej niż mam obecnie. W Wawie się urodziłem i za jakieś 2 lata planuję wrócić jak nabiorę większego doświadczenia i wiedzy.