Wpis z mikrobloga

  • 0
Pamietam jak w podstawowce mialem takiego za 30 zł czarnego, a jeden koles kupil sobie jakiegos wypasionego i na samym poczatku jak sie zderzyły to ten wypasiony rozleciał sie po całej auli ,ale był płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Damianowski: No k---a, że by kupowały. Teraz to wiesz jeszcze świecąca arena ze stroboskopami i muzyką (coś ala światła jak na stadionie), do tego specjalna apka na smartfona z ligą on line i powiem, że niezły biznesik by się nakręciło.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Był u nas taki ziomeczek na osiedlu biedniejszy trochę, i wszyscy mieli oryginalne blady a on miał takiego z odpusty lekkiego gównianego nie miał startu do tych normalnych. Ale napchał do niego plasteliny i się dziad zrobił mega ciężki i te orginalne to się od niego odbijały tak że w powietrze wylatywały. Pamiętam że straszny ból d--y miałem.
  • Odpowiedz
Ja nei mogę znaleźć zdjęcia swojego ale był chyba z hasbro, czerwony z metalowym ringiem i takimi żółtymi ząbkami dwoma albo trzema co się wysuwały. Poprosiłem ojca, żeby mi dorobił metalowe ząbki.. wtedy nikt nawet niechiałwalczyć ze mną XD
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Miałem takie coś jak byłem chyba w 4 czy 5 klasie podstawówki. Czerwony ze smokiem o ile dobrze kojarzę.

Domontowałem sobie potem świecące moduły i odwróciłem haki w drugą stronę. Wystarczyło dołożyć metalowy rdzeń żeby środek ciężkości przesunąć niżej i wszystkich się roznosiło :D
  • Odpowiedz