Wpis z mikrobloga

#silownia #dieta
Polecicie jakis suplement radzący sobie z laknieciem? Jakieś herbatki itp? Motywacja jest, ale ciągły głód przeszkadza w życiu codziennym.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@parasituss: fajki rzuciłem w maju po 6 latach, nie polecam.
@legion2012: nie rusza mnie to, moje zero kaloryczne to około 3k, teraz mam 2,7k na redukcji. Wiec jem duzo, problem polega na tym ze organizm mówi mi, ze to za mało.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: na swoim przykladzie moge powiedziec, ze jedzenie potraw zawierjacych wiecej dobrych tluszczy, odpowiednia ilosci bialka i minimalna ilosc weglowodanow (glownie w postaci zielonych warzyw) zminiejsza laknienie do minimum. jesli zjesz na saniadanie - kilka jaj na masle, kawalek ryby w oliwie i kawalek np brokula w olivie to nie bedziesz glodny przez wiele godzin.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: ostatnio przeczytałam jak zjesz łyżkę oleju kokosowego to nie chce sie jeść - sprawdziłam na sobie i działa tylko prawie sie porzy.... No Sam wiesz :(
  • Odpowiedz
@evvelina: to najelpiej jest go z czyms zmieszac, albo zamiast kokoswego uzyc MCT.

ja polecam kawe:
americano czyli 250 - 300 ml kawy
duza lyzka dobrej jakosci mala ok 15gr
i lyzka oleju kokoswego a najlepiej MCT (chociaz jesli nie jestes przywyczajona do oleju kokosowego to zaczynasz od lyzeczki inaczej bedzie wizyta w toalecie bardzo szybko, do tego MCT olej nie ma
  • Odpowiedz
@Calhil: zgadzam sie z przedmowca! intermittent fasting to chyba jedno z najbardziej pro zdrowtnych nawykow jakie mozna latwo zastosowac w swoim zyciu. lista korzysci zdrowtnych jest baaardzo dluga.
  • Odpowiedz
@evvelina: dobrej jakosci malso, nie mieszkam w Polsce wiec ciezko mi powiedziec jakiej marki, ja uzwam Kerrygold niesolone.

wiem ze dodawnie masla do kawy brzmi jak szalenstwo ale jest naparwde smaczne.

dodalem obrazek s instrukcja, brain octane oil to jest po porstu MCT ale jesli nie posiadasz i nie masz nic przeciwko smaku kokoswej kawy to olej kokosowy jest jak najbardziej ok.
zielakowy - @evvelina: dobrej jakosci malso, nie mieszkam w Polsce wiec ciezko mi pow...

źródło: comment_6SLEdvW9HfboSDaMZ9s8u2mkuBVOkYVx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zielakowy: super! Dzięki Mirku :) przetestuje koniecznie jutro i myśle ze na pewno będzie smaczniejsze niż sam olej kokosowy :) No i mam nadzieje ze trochę kg tez poleci ;p
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Witaj w klubie. Żeby wyjść na zero wyliczone mam okolo 3000kcal, dla redukcji 2700-2800.

Czasem jestem tak głodny i tak mi w brzuchu "jeździ" aż mi niedobrze. Próbowałem kilku supli pt. "kontrola apetytu", ale żadnego zauważalnego efektu nie bylo, szkoda kasy.

Spróbuj do diety dorzucić więcej pokarmów bogatych w błonnik, a jak nie da rady to ewentualnie jakiś błonnik do rozpuszczania z woda.
  • Odpowiedz