Wpis z mikrobloga

Joł Mirki,
Nie znam się kompletnie na #playstation a rodzicielka chce kupić młodszym PlayStation Movie. Mają #ps4 i tu moje pytanie czy movie na #ps3 pasuje do 4? Szukałam w Google ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Pisało gdzieś że 4 ma już wbudowaną kamerkę. Młodzi są zdania że nie więc już totalnie nic nie wiem ()

#gry #technologiamnieprzerasta
  • 10
@Ta_Dama: Jak planujecie kupić move, to za grosze wyrwijcie sobie ps3 używane, bo są mega fajne giery sportowe na kilka osób ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Ta_Dama sprzęt działa ale nie ma wielu gier które by obsługiwaly ten sprzęt. Ja bym raczej celował w kupno jakiejś fajnej gry albo PS VR, ale oczywiście to większy wydatek. Ale wydatek który ma więcej gier.

Ps move obsługuje gry głównie na ps3. Na ps4 nie ma wielu gierek w które można grać przy pomocy ps move
@Ta_Dama: do ps4 musisz kupić kamerę - nie ma to najmniejszego sensu, bo gier ruchowych jest dosłownie kilka. PSvr też nie polecam, jest drogie i gier dla dzieci też raczej nie ma. Poza tym to nie jest sprzęt dla dzieci.
Najlepiej kupić stare ps3 albo Wii (z tego co kojarzę bardzo dużo gierek ruchowych).