Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #stuleja #stulejacontent #przegryw #wygryw #seks #roksa

To uczucie jak Mirek co pytal mnie na priv o rady dotyczace pojscia na dziwki pisze, ze poszedl i jest szczesliwy. Dla takich chwil warto pomagac na wykopie. Co niektorzy moze kojarza moje porownanie mojej osoby do Einsteina, teraz walne cytatem Mahatma Gandhiego ,,Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie''. Jesli jakis Mireczek nie wie czy pojsc na dziwki, ma pytania, watpliwosci niech smialo wali na priv. Zaprowadze was drogie stuleje prosto do wrot wygrywu.
  • 11
@wyjde_z_przegrywu: No ja właśnie wolałbym zapłacić z 1000 i dostać konkretną laskę. Mam znajomego stuleja z Niemiec i #!$%@? zapłacił 1300 Euro za jedną noc xDD. Ale z tego co mi opowiadał, to było by bardzo przyjemne spotkanie, bardziej jak randka z dziewczyną niż wizyta u dziwki
@DziewczynaMirka: jedyny sposob, aby zaliczyc normalnie dziewczyne to pojscie najpierw do divy. Mija kompleks prawictwa i upada bariera magicznych seksow. Cala ta magia seksow oparta w duzej mierze na etyce chrzescijanskiej do niczego dobrego nie prowadzi. Jedej mireczek dal mi limk do goscia z YT (ponoc gosc pisal kiedys na wykopie), co jest na 40lvu, stracil prawictwo z diva na 22/23, i mowi dlaczego warto to zrobic. Podobnie na forum o