Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ciekawe ilu z was tak ma, że zapierdziela do pracy, gdzie czeka nudny projekt z legacy code, #!$%@? na wszelkie sposoby przez kilka lat z rzędu i musicie to debugować po kimś, a tak naprawdę chcielibyście rozwijać swoje zainteresowania, pisać w innym języku.. Tworzyć!

Mam 20 pomysłów i dosłownie ZERO czasu na realizację.

Ale życie to szajs. Wstajesz o 7:30, prysznic, kawa, tost i do roboty, w robocie jesteś godzinę później (#!$%@? dojazd). #!$%@? ten kod , przestawiasz wszystko i po 17 idziesz do domu. W transporcie myślisz nad swoimi wymarzonymi projektami, ale w domu czeka zona, dziecko, obowiązki i zasiadasz do kompa po 10-11 i starasz się wykrzesać z siebie iskierkę chęci do roboty nad czymś własnym i ni #!$%@? się nie da. W głowie siano.

#programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ciekawe ilu z was tak ma, że zapier...

źródło: comment_bs2QMcnii8lcgxqXtAZ6mBJ6AcDDM6Eb.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też tak miałem. Szefostwo tylko obiecywało, że niedługo nadejdzie ten dzień na przebudowę badziewia i tak minęły 3 zmarnowane lata... zmieniłem robotę ... 1.5 roku później dowiedziałem się, że się nic tam nie zmieniło, oprócz całej załogi programistów, którzy odeszli...
  • Odpowiedz
@Taki_tam: Jak mieszka w dużym mieście to nie problem. Można też znaleźć pracę zdalną.

No ale można też biadolić, że jest #!$%@? i nic z tym nie robić. A lata lecą.
  • Odpowiedz
  • 1
@wczoraj ogólnie to nie jest pasta, mnóstwo ludzi świeżo po studiach lub w pierwszych pracach na stałe zapieprza od rana do wieczora co widzę po swoim współlokatorze, to jest coś czego zawsze się bałem. Takie życie ameby.
  • Odpowiedz
  • 2
@wczoraj zazwyczaj są to ludzie po słabej uczelni którzy nie mają żadnych ambicji. On to chyba nawet lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale życie to szajs. Wstajesz o 7:30, prysznic, kawa, tost i do roboty, w robocie jesteś godzinę później (#!$%@? dojazd). #!$%@? ten kod , przestawiasz wszystko i po 17 idziesz do domu. W transporcie myślisz nad swoimi wymarzonymi projektami, ale w domu czeka zona, dziecko, obowiązki i zasiadasz do kompa po 10-11 i starasz się wykrzesać z siebie iskierkę chęci do roboty nad czymś własnym i ni #!$%@? się nie da. W
  • Odpowiedz