Wpis z mikrobloga

Mircy, mam taki problem z kolegą #niebieskipasek. Miał on koleżankę którą poznał na gg. Pisali przez kilka miesięcy codziennie. Praktycznie nie miałam z nim kontaktu bo cały czas wlepiony w ten telefon. Na żywo widzieli się może raz, bo ona mieszka niedaleko Bieszczad, a on na zachodzie kraju.

Ostatnio o coś się pokłócili, kolega nawet nie chce powiedzieć o co. Podobno nie wie i #logikarozowychpaskow u tej koleżanki motzno ale w sumie wątpie. Zmierzam do tego, że po kłótni ona zablokowała go na facebooku i innych instagramach, więc można powiedzieć, że sprawa jest poważna, a ten pajac chce nie odzywać się do niej do wakacji, a potem ja odwiedzić, informując ją kilka dni wcześniej. Czy tylko mi to się wydaje strasznie poronionym pomysłem? Dodam, że on ma 20 a ona 16 lat.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 82
@Murmurmur: Do wakacji, jak się nie będą do siebie odzywali to on o niej zapomni, a jak nawet nie to po prostu nie będzie mu się chciało #!$%@?ć przez Polskę. Przez taki czas to on sobie znajdzie inną dziewoję.

A i tak najprawdopodobniej, jeżeli on czegoś nie #!$%@?ł, to jak już ktoś wspominał wcześniej lasce się odwidzi i za tydzień go odblokuje.

Moim zdaniem, mając na uwadze i jedno i drugie,
@Murmurmur: @widaczew:

zablokowała go na facebooku i innych instagramach, więc można powiedzieć, że sprawa jest poważna

A co w tym zabawnego? To ich jedyny kontakt, więc sprawa jest tak "poważna" jak poważnymi środkami komunikacji dysponują. Jakby się znali na żywo i mieszkali dla domy dalej to by można się śmiać ;)